RADIOSITE Fórum

  • Ayudate Holding (DoQ, SportKlub)

 #8543  Szerző: tomee87
 
Chester írta:Meg is szünt, és igen, újra elő jött. és sztem gyakrabban van mint elötte. :(

A Poén!-ra vissza térve, hát olyamik mennek. Zámbó, TNT, Győzö-Romantik, stb. A logó alatt ki is is írják a műsor alatt h Mulatós. Nemtudom mit keres egy ilyen műsor itt.. :shock:
Szerencsére hozzánk még nem érkezett meg az optikán :D
De ami késik sajnos nem múlik.... :? Mondjuk alap analóg csomagban elfér, ahogy leírod a műsorokat, máshova nem is nagyon való.
 #8539  Szerző: Zoshi
 
Meg is szünt, és igen, újra elő jött. és sztem gyakrabban van mint elötte. :(

A Poén!-ra vissza térve, hát olyamik mennek. Zámbó, TNT, Győzö-Romantik, stb. A logó alatt ki is is írják a műsor alatt h Mulatós. Nemtudom mit keres egy ilyen műsor itt.. :shock:
 #8536  Szerző: mlaszlo
 
MikySoft írta: Tévedés, régóta van ez a probléma. Nem tudom mi lehet, először azt hittem a scart csatlakozómmal lehet valami gubanc, de máshol is
szar volt. Néha zölden bevillog az egész kép, meg fekete csíkok mászkálnak be. Mint ha egy elöregedett Beta kaziról mennének az adások.
Mostanában nem nagyon néztem a Cool-t és azt hittem megszűnt ez a hiba és most jött elő újra, de akkor úgy látszik mégsem. Mindenesetre ez a villogás nagyon zavaró
 #8533  Szerző: rsite1
 
mlaszlo írta:Most éppen a Cool-ra kapcsoltam (Rém rendes család) és úgy látom, hogy visszajött az a képvillogásos probléma (legalábbis a direct-en), ami korábban hónapokig probléma volt :(
Tévedés, régóta van ez a probléma. Nem tudom mi lehet, először azt hittem a scart csatlakozómmal lehet valami gubanc, de máshol is
szar volt. Néha zölden bevillog az egész kép, meg fekete csíkok mászkálnak be. Mint ha egy elöregedett Beta kaziról mennének az adások.

Tudom, hogy nem arról megy, csak olyan. (Még mielőtt valaki kioktatna).
 #8527  Szerző: mlaszlo
 
Most éppen a Cool-ra kapcsoltam (Rém rendes család) és úgy látom, hogy visszajött az a képvillogásos probléma (legalábbis a direct-en), ami korábban hónapokig probléma volt :(
 #8522  Szerző: mlaszlo
 
Chester írta:Poén!-on zenék mennek, klippek, ez nekem új. Ez mióta Poén! ? :lol:
Ha jól látom Mulatós a műsor címe, ezek szerint mulatós zenéket adnak?
 #8505  Szerző: Mauro
 
Chester írta:Poén!-on zenék mennek, klippek, ez nekem új. Ez mióta Poén! ? :lol:
Elfogytak az RTL-es poénok.
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 43