RADIOSITE Fórum

  • OZONE FM

 #72795  Szerző: szemilan
 
FLaci81 írta:
Gozi írta:Sziasztok!

Nem is gondoltam volna, hogy ekkorát szól. Nem tudom mekkora a teljesítménye az adónak. Azt hittem, hogy csak Győr körzetében fogható. De ez már 40 kilométer. Észak, nyugat, és kelet irányában is lefed ekkora területet?
Azért is szól "ekkorát", mert őt (még) nem zavarja más rádió a 103.1 MHz közelében, vagy ugyanezen a frekin.
Nálam 102,9 Kronehit Stereo RDS Semmering/Sonnwendstein TA (nie) Pmax: 8
103,3 Class FM Stereo RDS Budapest - Széchenyi-hegy ERP* 81,3
 #72783  Szerző: FLaci81
 
Gozi írta:Sziasztok!

Nem is gondoltam volna, hogy ekkorát szól. Nem tudom mekkora a teljesítménye az adónak. Azt hittem, hogy csak Győr körzetében fogható. De ez már 40 kilométer. Észak, nyugat, és kelet irányában is lefed ekkora területet?
Azért is szól "ekkorát", mert őt (még) nem zavarja más rádió a 103.1 MHz közelében, vagy ugyanezen a frekin.
 #72782  Szerző: akos9277
 
FLaci81 írta:
Gozi írta:Sziasztok!

Nem is gondoltam volna, hogy ekkorát szól. Nem tudom mekkora a teljesítménye az adónak. Azt hittem, hogy csak Győr körzetében fogható. De ez már 40 kilométer. Észak, nyugat, és kelet irányában is lefed ekkora területet?

Nyugat-keleti irányt nem tudom sajnos , hogy mennyit fed le, de a 83-mas úton Gyarmat-tól (Győrtől kb. 30 Km) jön meg az RDS, onnantól már egész jó minőségű folyamatos stabil a vétel, autóból tesztelve.
Nyugat felé a Komárom előtt, Koppányomosotorig van jel!
 #72775  Szerző: FLaci81
 
Gozi írta:Sziasztok!

Nem is gondoltam volna, hogy ekkorát szól. Nem tudom mekkora a teljesítménye az adónak. Azt hittem, hogy csak Győr körzetében fogható. De ez már 40 kilométer. Észak, nyugat, és kelet irányában is lefed ekkora területet?

Nyugat-keleti irányt nem tudom sajnos , hogy mennyit fed le, de a 83-mas úton Gyarmat-tól (Győrtől kb. 30 Km) jön meg az RDS, onnantól már egész jó minőségű folyamatos stabil a vétel, autóból tesztelve.
 #72215  Szerző: szemilan
 
Gozi írta:Érdekes, a Rádió 1: 580 w (vertikális) teljesítménnyel ad elvileg, az Oxygen pedig 100 w (nincs adat) szerintem is.
Nálam R1 az erősebb.
 #72208  Szerző: Gozi
 
Érdekes, a Rádió 1: 580 w (vertikális) teljesítménnyel ad elvileg, az Oxygen pedig 100 w (nincs adat) szerintem is.
 #72201  Szerző: djlacee
 
Erősebbnek tűnik, mint a Rádió1, legalábbis errefelé jobban jön
 #72198  Szerző: Máté
 
Elvileg 100 w.
 #72194  Szerző: Gozi
 
Sziasztok!

Nem is gondoltam volna, hogy ekkorát szól. Nem tudom mekkora a teljesítménye az adónak. Azt hittem, hogy csak Győr körzetében fogható. De ez már 40 kilométer. Észak, nyugat, és kelet irányában is lefed ekkora területet?
 #72171  Szerző: FLaci81
 
olvaso1 írta:
FLaci81 írta:Déli irányban egész sokáig lehet hallgatni, pl. Veszprém irányába a 83-as főúton végig a Pápa városi elkerülő útvonalán még fogható...
De a városban már nem.
Egyébként én is tudom fogni, bár nem tökéletes a vétel.
Ja és a 82-es főúton Zircig lehet fogni.
Pápán belül valahol már be sem jön, de egy részen viszont egész tűrhető a vétel...
A vétellel kapcsolatban sok múlik az autórádió vételi készségén, mennyire érzékeny a tunerje.
  • 1
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 108