RADIOSITE Fórum

  • Vital FM - Debrecen - 102.4 MHz

 #8628  Szerző: mjoel
 
Én mindenesetre gratulálok a Jazz Fm-megalkotóinak szerintem nagyon jó ötlet volt egy ilyen jellegű rádió élindítása Debrecenben. Sok sikert nektek :D
 #7021  Szerző: Andrew5
 
Pihe írta:Úgyhallom kicsit növeltek a teljesítményen. ;)
A teljesítményen nem csak a magasságon :-)
 #3019  Szerző: vakeger
 
Igazad van Andrew! Meg értelek teljesen, mert amit mondassz az igaz. A jazz Fm mint vállalkozás nagyon jó ötlet és gondolat. Kettőnk közt viszont van egy olyan különbség, ha nekem rádióm lenne nem foglalkoznék Debrecennel, mert itt több rádiót egyszerűen nem bír el a piac. Különben is ennek a városnak elég lenne 3 faszább rádió, nemhogy 8! Mint a régi szép időkben: FM95 City R1! Ha a Twisttel nem debrecenben, hanem egy másik településen próbálkoztál volna, tuttti befutó lett volna. Én legalább is szerettem!
Sok sikert kívánok Neked itt Debrecenben! Csak ügyesen!
 #2861  Szerző: Andrew5
 
Igen valóban a józsaiak volt a célközönségem, csakhogy bebizonyosodott hogy nemképes az itteni piac eltartnai egy rádiót, valamint 4 hónap alatt igen csekély érdeklődés mutatkozott így ideje volt váltani. nemhiszem hogy modjuk te Vakegér ha lenne rádiót nem ezt csináltad volna... ;)
 #2455  Szerző: vakeger
 
Köszönöm szépen! Tulajdonképp ennyivel el is lehet intézni. Még azért annyit hozzátennék, hogy kár lenne Józsát Debrecen belvárosaként emlegetni, holott kilépve Debrecenből még minimum 5 km-tert kell megtenni (nagyon szép mezőkkel tarkított panorámás utunkon)azért, hogy elérjük az általad emlegetett ,,belvárost". Az, hogy mi van papíron nem érdekes. Ugyebár anno. azt nyilatkoztad a Józsai lapnak, hogy te szeretnél, csak oda fókuszálni és ha behozod az adót akkor Józsán már nem tudják majd hallgatni a rádiót. Akkor min is van a probléma?
Elveszed a Józsaiaktól a rádiót!
Egyébként az adó koordinátája azért érdekelt volna, mert ha neagyisten hallgatni szeretném a rádiót akkor nem mindegy, hogy debrecen melyik részén hangolok rá. esetleg Bánkon(szintén Debrecenhez tartozik csak a város végétől 12 km)? , vaqy éppen a Piac Utcán, a tényleges belvárosi övezetben?

Ugye érted miről beszélek 1 wattos teljesítmény mellett!?
Továbbá az érdekelt volna még, hogy hol keletkezett igény egy ilyen rétegrádióra?

Debreceniként ugyanis felkeltetted az érdeklődésemet. Tekintettel az itteni kereslet-kínálat piacra.

A másik, ha tényleg jó Jazz rádiót szeretnél akkor sürgősen csinálj valamit, mert ha egy hozzáértő meghallja a mostani zenei kínálatot akkor nem nagyon lehet majd a későbbiekben bármilyen igényről is beszélgetni.....

Egyébként, most nem azért írtam, hogy visszaválaszolj mert általános blablát nem nagyon szeretek olvasni!

Üdv!
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59