RADIOSITE Fórum

  • Vital FM - Debrecen - 102.4 MHz

 #2309  Szerző: Andrew5
 
Tulajdonképpen nemértem i a kérdés. Egy struktúrán változtattam úgylátom erre van igén mármint a jazzre. Nem akarok még egy tömegrádiót csinálni és úgyvélem életképes lesz. Nem vívódok iylen dolgokon hogy nem ez lesz a leg hallgataotabb mert nem ez a lényege ennek. Nem koppintott senki a fjemre mert miért tette volna?

Az meg hogy az adót elhelyezzem valahova, aztán át máshova azt meg bárki megtehti. Józsa nem különálló település debrecen belvárosává van nyilvánítva.

Jah a tel szám az meg változattlan! ;)
 #2296  Szerző: vakeger
 
Igazad van! Köszi a korrigálást, de ugyan mindegy...... :lol:
A reklámok miatt...

Továbbra is érdeklődve várom a válaszokat már csak azért is mert anno is a 788-789 -en lehetett elérni a twistet és még mindig változatlan a telefonszám? Nem nagyon értek semmit! Andrew! Hogy is van ez? Világosítsd meg az elménket! 8-)
 #2294  Szerző: centerweb
 
Gold FM (hálózat helyi stúdióval)
A Gold FM-nek csak irodája van Debrecenben, studiója nincs. ;)
 #2292  Szerző: vakeger
 
Hááát ez elég érdekes :lol: És mindez secperc idő leforgása alatt!? Akkor én kiváncsi vagyok arra, hogy ez hogy vált lehetségessé és érdekelne az adó pontos koordinátája és a stúdió székhelye.
Továbbra sem értem, csak gondolom, hogy miért lett a Twistből Jazz mert azért több év munkájára így harakirit küldeni azért.....

Meg furcsa lenne, ha ez ezután így működne. Hopp én kimerítettem a lehetőségeimet a piacom ezért átrakom az adómat, a frekimet és mindenem egy másik településre :lol: :lol:

Andrew, ha pedig tényleg Debrecenbe raktad az adót akkor hülyeséget csináltál, mert itt nem fogsz megélni, se reklámok sem hallgatók terén és bekerültél a multimilliárdos rádiócégeket működtető személyek és szervezetek látókörébe.
Hát bátor vagy!

Annyit elmondok, hogy debrecenben milyen rádiók vannak, hogy mások is értsék:

Rádió FM 95 helyi stúdióval legnagyobb
Rádió Fun (megyei hálózat)
Max FM helyi stúdióval
Rádió1 (hálózat helyi stúdióval)
Gold FM (hálózat helyi stúdióval)
Klub Rádió (hálózat helyi stúdióval)
Friss Rádió Helyi stúdió
Méliusz Rádió Kisközösségi egyházi fenntartásu
MR Debrecen Helyi stúdió

emellett fogható még a Danub az MR1, MR2, Sláger, Bartók
Meg lehet kihagytam még valamit.......

És akkor Jazz FM?

Gondolhatjátok, hogy milyen jó a piac :lol:

Sok sikert neked!
 #2274  Szerző: jimmer
 
Andrew majd kijavít ha rosszul tudom, de nekem azt mondta: áthelyezték az adót Debrecenbe. Nemde?!

mielőtt még valaki beírja: igen az ortt és az nhh is rábólintott. jó mi?!
 #2270  Szerző: vakeger
 
Sziasztok!

Először is a Jazz FM nem debrecenben működik, hanem Józsán ami csak közigazgatásilag tartozik a városhoz amúgy egy különáló település. Én sejtem miért lett a Twistből Jazz. Szerintem azért mert a Twist legelőször kiskereskedelmi profillal ment twistfm.extra.hu. Ezt valamelyik Debreceni rádióvezér észrevehette és szerintem az andrew fejére koppinthatott, vagy andrew jól látta a helyzetet és váltott. Egyébként nem sok esélyt adok a rádiónak egy 10-12ezres településen 1 wattal megkérdőjelezhető minőségbe, sőt erre józsán nem igazán van igény, de debrecenben is csak elvétve....
 #2214  Szerző: Sz.
 
Jani írta:
téeszelnök írta:na meg a 15-29 egy uniformizáló kereskedelmi kategória (=minden embert programozott rádióhallgató gépnek tekintő), ez meg elvileg egy közösségi rádió, tehát nem kereskedelmi kategóriákban kell gondolkodnia :)
de ha ebben is gondolkodunk, szerinted a 15-29, vagy a 30-49 vásárol nagyobb értékű dolgokat? :)

amúgy én is jazzrádiót indítanék, ha indítanék :)
Bár lehet nem mindenben,de abban mindenféleképpen egyet értek azzal,hogy a 30-49-éves korosztály a nagyobb vásárlóerő.
Viszont az igény.
Pesten nem lenne jó,mert ott már van. :)
Majd idővel meglátjuk,hogy Debrecenek mekkora erre az igénye. ;)
Nem fogják szétszaggatni a rádiót valószínűleg hallgatottságilag, de ezúton kívánok hozzá sok sikert...
 #2209  Szerző: Jani
 
téeszelnök írta:na meg a 15-29 egy uniformizáló kereskedelmi kategória (=minden embert programozott rádióhallgató gépnek tekintő), ez meg elvileg egy közösségi rádió, tehát nem kereskedelmi kategóriákban kell gondolkodnia :)
de ha ebben is gondolkodunk, szerinted a 15-29, vagy a 30-49 vásárol nagyobb értékű dolgokat? :)

amúgy én is jazzrádiót indítanék, ha indítanék :)
Bár lehet nem mindenben,de abban mindenféleképpen egyet értek azzal,hogy a 30-49-éves korosztály a nagyobb vásárlóerő.
Viszont az igény.
Pesten nem lenne jó,mert ott már van. :)
Majd idővel meglátjuk,hogy Debrecenek mekkora erre az igénye. ;)
 #2165  Szerző: t
 
Pasa írta:
téeszelnök írta:amúgy én is jazzrádiót indítanék, ha indítanék :)
Én kisközként biztos, hogy nem...
Pesten én se :)
 #2159  Szerző: Pasa
 
téeszelnök írta:amúgy én is jazzrádiót indítanék, ha indítanék :)
Én kisközként biztos, hogy nem...
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59