RADIOSITE Fórum

  • Pulzus TV - Sopron

 #40166  Szerző: djlacee
 
Most már minden (reklámok, inzertek, az a 2db műsor ami van) letterboxban megy.
Gondolom, mert a mtv regionális is átállt a 16:9 -re, ők miért ne csinálnának "valami hasonlót" végülis egy cég.
Kép
 #14647  Szerző: djlacee
 
A képújság alatt egy jazz zenei netrádió megy, vagyis inkább zenék egymás után, és véletlenül épp elkaptam egy szignált. Utánaérdeklődtem, azt mondták hogy valakinek problémája volt abból, hogy "egyszerre három reklám ment egy időben". Na most 1. Képújság, 2. reklám a rádióban, 3. ? csak nem a programajánlat vagy a Helyi Téma ajánló a képernyő alján levő csíkon?
 #8587  Szerző: tomee87
 
Egy kis érdekesség, az ORTT hivatalos nyilvántartása szerint eddig csak 2 Pulzus info TV volt az országban. Egy miskolci és egy soproni, mostmár 3 van. 2 miskolci és egy soproni. Érdeles :shock:
Kép
 #8321  Szerző: operator
 
A Miskolci adón amiért nem fizettek műsorszolgáltatási díjat, 3-napra felfüggesztette az adást az ORTT.
 #7199  Szerző: djlacee
 
Valami nagyon nem kóser, közben beakad a kép, aztán elindul lassan, szaggatva, majd pár másodpercig felgyorsulva megy tovább, végül visszaáll rendes sebességre és a hang is megjön :?
 #3360  Szerző: tomee87
 
Remélem nem baj, hogy átírtam a topic címet. De a hivatalos nyilvántartás szerint, 2 db Pulzus info TV található az országban.
Azt sajnos nem tudjuk, hogy tulajdonosi kötődésük van egymáshoz, de ami biztos, a logo és az arculati elemek megegyezőek, hasonlítanak egymásra. Időrendi sorrendben a miskolci volt előbb. A miskolci kicsit más stílusú, mint a soproni. A miskolci Pulzus info TV, szemben a sopronival, a "Város hirdetőtáblája"-nak reklámozza magát. Reklámok, hirdetések, közérdekű információk, horoszkóp megy benne a nap 24 órájában. Fogható a Caracom és UPC kábelhálózatán Miskolcon és környékén. A csatornáról video is látható honlapjukon: www.pulzusinfotv.hu
 #3228  Szerző: djlacee
 
Kép

2006-ban indult
Sopron upc kábelhálózatán fogható, illetve a műsoruk archívumban megtekinthető a weblapjukon
"Akkor nézed meg amikor akarod" tematikájú tv, naponta 30 perc időtartamú friss műsoruk van, ez egymás után 36x megy le, este 18:00 -tól másnak reggel 09:30 -ig. A fennmaradó időben képújságjuk van.

http://www.pulzustv.hu