RADIOSITE Fórum

  • Pulzus TV - Sopron

 #149903  Szerző: djlacee
 
Gr3g0ry írta:
djlacee írta:Megszűnt
Videóanyag nincs a leállásról?
Még megy, de csak képújság
 #149901  Szerző: Gr3g0ry
 
djlacee írta:Megszűnt
Videóanyag nincs a leállásról?
 #149900  Szerző: djlacee
 
Megszűnt
 #136199  Szerző: Glenn
 
mlaszlo írta:Csak kérdés, hogy ez így vajon szabályos-e, hogy egy helyi tv olyan területre is eljut, ahová tulajdonképpen már nincs is sugárzási engedélye.
Hát ez jó kérdés. Mindenesetre eleinte érdekes volt belenézni ezekbe, de mivel amúgy dög unalmas a műsoruk, rájöttem, hogy valójában csak a helyet foglalják. :o
 #136179  Szerző: mlaszlo
 
Pasa írta: Ez igaz, de a Digi egyedisége abban van, hogy egyszerre továbbít több helyi tévét ott is, ahol azoknak nincs is illetőségük.
Csak kérdés, hogy ez így vajon szabályos-e, hogy egy helyi tv olyan területre is eljut, ahová tulajdonképpen már nincs is sugárzási engedélye.
 #136126  Szerző: Glenn
 
mlaszlo írta:A Digi is csak azt tudja digitálisan elosztani, amelyik csatorna biztosít ilyen jelforrást.
Ez igaz, de a Digi egyedisége abban van, hogy egyszerre továbbít több helyi tévét ott is, ahol azoknak nincs is illetőségük.
 #136118  Szerző: mlaszlo
 
Pasa írta:Elég lassú a UPC. Digin annyi helyi adó van, hogy néha nem is tudom, mit látok épp. :shock:
Ez nem kimondottan a szolgáltatón múlik, hanem inkább az adott csatornán, hogy tud-e megfelelő jelet biztosítani, amit rá lehet illeszteni a digitális hálózatra. A Digi is csak azt tudja digitálisan elosztani, amelyik csatorna biztosít ilyen jelforrást.
 #136073  Szerző: Glenn
 
Elég lassú a UPC. Digin annyi helyi adó van, hogy néha nem is tudom, mit látok épp. :shock:
 #136052  Szerző: djlacee
 
Ők is felkerültek a upc digitális kábelhálózatára Sopronban
 #49346  Szerző: djlacee
 
http://www.youtube.com/watch?v=YJXv4PYV4W4
Itt mi történt? (mármint ha nem lenne világos, fekete fehér a kép, és a letterbox nézetű videoanyag fentről lefelé folyamatosan ismétlődve mozog, de a logo meg a hírcsík a helyén van)