RADIOSITE Fórum

  • Dió Rádió - Gyöngyös, Hatvan

 #18993  Szerző: Riddick
 
A Gold Fm-nek semmi sem szent? Ki állítja meg őket? Talán majd ha a politikai hátszél (Mszp) eltűnik rájönnek.
 #18505  Szerző: fofla
 
Köszönöm.
 #18499  Szerző: giallarosa
 
Nincs szerkesztett műsor. Zenék, közben pedig szignál: "Gold FM Rádió". De belehallgattam, ez nem ugyanaz, mint a miskolci vagy nyíregyi. RDS-ről nem tudok nyilatkozni, itt elég gyengén jön.
 #18498  Szerző: fofla
 
Valaki tudna nekem segíteni?

Azt szeretném tudni, hogy Egerben a Dió helyén végülis mi szól. Helyi adás, vagy esetleg valami hálózatos, van-e szignál, és esetleg mit ír ki az rds.

Mindenkinek köszönöm.
 #18309  Szerző: fofla
 
Rossz hetük volt a Diósoknak. Elébb a tulajt csapkodják meg, most meg még ez is.
Kicsit gyorsan történt a váltás. Talán csak ezért ez a nagy rohanás, mert ha jól emlékszem, még a múlt héten a fellebbezésüket elutasították, és ha az egrit elindítják, akkor legalább lehet hivatkozni erre is. Hisz ők már építik a mindent elsöprő médiabirodalmat.
 #18279  Szerző: mg
 
engedélyezte ezt valahol az ORTT, vagy csak megint "másképp gondolják"? :)
 #18278  Szerző: giallarosa
 
Pasa írta:
giallarosa írta:Na jelentem megtörtént a váltás! Két perce hallottam a 106,9-en hogy "Gold FM Rádió"...... Ennyi volt a Dió Egerben.
Ugyanaz megy rajta, mint a kalózon?

Nem. Más.
 #18277  Szerző: Pasa
 
giallarosa írta:Na jelentem megtörtént a váltás! Két perce hallottam a 106,9-en hogy "Gold FM Rádió"...... Ennyi volt a Dió Egerben.
Ugyanaz megy rajta, mint a kalózon?
 #18276  Szerző: LuciFerko
 
na szép...
 #18273  Szerző: giallarosa
 
Na jelentem megtörtént a váltás! Két perce hallottam a 106,9-en hogy "Gold FM Rádió"...... Ennyi volt a Dió Egerben.