RADIOSITE Fórum

  • Dió Rádió - Gyöngyös, Hatvan

 #131710  Szerző: Kovi02
 
A hevesi frekit sajnálom....
A gyöngyösi még mindig jól szól,én Budapesten kapcsoltam rá,és Kövesdig jöl szólt.
Aztán persze Ozone.....
Szerintem jók a műsorok,bár hogy ezen a 2 frekin (87,9 és 101,7) külön műsor szól,ez egy hülyeség.
Nincs értelme,mivel a hatvani freki lefed olyan részeket is,ahol a gyöngyösi kézenfekvőbb lenne,de nem jön be.
Ha gyöngyösön egy kicsit erősebb lenne az adó(0,070Kw talán),akkor sokal tisztább lehetne,és még Egerben is jól szólna.
A gyöngyösi frekit telefonantennával befogtam Székesfehérváron(1.emeletről).
 #107337  Szerző: PooLee
 
egon2: Tegnap megszűnt Hevessen a Diórádió, és a 101,7 MHz-en foghattó tovább. Gyöngyösön és Hatvanban viszont továb sugározznak.
 #107304  Szerző: DRoland
 
Chucky írta:Ma feltűnt, hogy a gyöngyösi és a hatvani frekvencián egymástól eltérő műsor megy! Ez mindig is így volt, vagy csak én nem voltam elég szemfüles?
Pont akartam írni! Ma jártam Heves megyében kocsival. Azt akartam konkrétan írni, hogy a hatvani frekin dinamikus lett a PS: FM 87,9 // DIORADIO // HATVAN
Gyorsan átkapcsoltam a 101,7-re ott maradt a sima DIORADIO. A kérdésedre válaszolva régen egyezett a három freki műsora.
Én is kérdezek, mi van a 93,7-el? Ahhoz messze voltam. Mostmár nekik is kötelező hálózatos műsort adni?
 #107296  Szerző: Chucky
 
Ma feltűnt, hogy a gyöngyösi és a hatvani frekvencián egymástól eltérő műsor megy! Ez mindig is így volt, vagy csak én nem voltam elég szemfüles?
 #105550  Szerző: Zoey
 
oldman írta:Megnyerték Gyöngyösön és Hatvanban az eddigi frekvenciát. Hevesen egy másik cég nyert. Önálló 24 órá műsort nem érdemes akkora városban készíteni, hacsak nem te vagy a polgármester.
Azt a hevesi frekit már igazán meghagyhatták volna nekik. Ennek a hálózatnak inkább még több frekvenciát adnék, nem elvennék tőlük. Fiatalos, jól összerakott, szerintem nagyon rendben van. Zenék terén is nagyon jó, az újdonságok hamar megjelennek.
Szerintem a legjobb hálózat Észak-Magyarországon, el tudnám képzelni más városokban, megyeszékhelyeken is akár, pl. Eger, Miskolc.
 #104974  Szerző: oldman
 
Megnyerték Gyöngyösön és Hatvanban az eddigi frekvenciát. Hevesen egy másik cég nyert. Önálló 24 órá műsort nem érdemes akkora városban készíteni, hacsak nem te vagy a polgármester.
 #97556  Szerző: chromsix
 
"A Dió Rádió munkatársa azt állítja, szinte a zsebükben tudhatta a további működésükhöz biztosított frekvenciaengedélyt, mivel állításuk szerint a harmadik pályázó, a Rádió 1 egri érdekeltségének jóval kevesebb médiaszolgáltatási díj szerepelt az ajánlatában, mint a Dió Rádióé, a Mátra Centrum Kft. pályázata pedig összeférhetetlenség miatt érvénytelen lett volna."

http://hvg.hu/itthon/20120601_mediatorv ... _modositas