RADIOSITE Fórum

  • Austriasat

 #9762  Szerző: Mauro
 
mlaszlo írta:
Mauro írta:http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/ ... l?Itemid=2

Vajon UPC-nél mikor lesz ilyen?
Lehet, hogy rosszul látom a dolgot, de a UPC-nél szerintem más lenne a helyzet, ők ugye egy népszerű műholdon vannak, míg a Hello HD nem (ezt úgy értem, hogy az Astrára a sok FTA csatorna miatt több antenna néz, mint az Eurobird-re). A UPC Mpeg2, ami ha kódolatlanok a csatornák, akkor bármelyik mezei FTA vevő tudja fogni a csatornákat. A Hello HD Mpeg4-et használ, ami azért még közel sem olyan népszerű a felhasználók körében, mivel az Mpeg4-es beltérik azért még elég drágák. Így ha a Hello HD kódolatlan is, akkor is csak egy szűk réteg fér hozzá. Ebbe a csatornák még belemennek, de a UPC-nél már nem biztos, hogy engednék.
Nem tudom. De egy napra lehet, hogy megérné. Lehetne előfizetőket toborozni.
 #9658  Szerző: mlaszlo
 
Mauro írta:http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/ ... l?Itemid=2

Vajon UPC-nél mikor lesz ilyen?
Lehet, hogy rosszul látom a dolgot, de a UPC-nél szerintem más lenne a helyzet, ők ugye egy népszerű műholdon vannak, míg a Hello HD nem (ezt úgy értem, hogy az Astrára a sok FTA csatorna miatt több antenna néz, mint az Eurobird-re). A UPC Mpeg2, ami ha kódolatlanok a csatornák, akkor bármelyik mezei FTA vevő tudja fogni a csatornákat. A Hello HD Mpeg4-et használ, ami azért még közel sem olyan népszerű a felhasználók körében, mivel az Mpeg4-es beltérik azért még elég drágák. Így ha a Hello HD kódolatlan is, akkor is csak egy szűk réteg fér hozzá. Ebbe a csatornák még belemennek, de a UPC-nél már nem biztos, hogy engednék.
 #8706  Szerző: Mauro
 
Ha minden igaz nem sokára lesznek új csatik.
 #8534  Szerző: rsite1
 
Nincsen T Satom.
 #8508  Szerző: Mauro
 
MikySoft írta:
Mauro írta:
MikySoft írta:Szegény vidéken is vannak sznobok. :)
Vagy csak igényesek.
Ugyan már... Mit is kínál a Hello HD egy valag pénzért? Pár HD csatornát. Akkor már inkább a T-Home Sat TV...
Apropó. Jövő héttől szereljük a T Satot.
Jó de ezt még nyáron láttam akkor még nem volt T-Home Sat TV.
Van T-Home Sat TV előfizetésed?
 #8446  Szerző: Zoshi
 
Így van. Én is és más is ezt írta a Netboard fórumon, de mindíg leugatnak a T utálók... Pedig 20 000 belépés, 5000 alap + HBO + Filmbox 2500!! rablás.. Itt tkábelen 1990 a hd csomag, és a filmboxon kívül még van benne 6 HD csatorna, ott meg csak a filmbox 2500!! ...
 #8441  Szerző: rsite1
 
Mauro írta:
MikySoft írta:Szegény vidéken is vannak sznobok. :)
Vagy csak igényesek.
Ugyan már... Mit is kínál a Hello HD egy valag pénzért? Pár HD csatornát. Akkor már inkább a T-Home Sat TV...
Apropó. Jövő héttől szereljük a T Satot.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14