RADIOSITE Fórum

  • Zöld Rádió - Erdőkertes - 92.4 MHz

 #175415  Szerző: Marcii
 
Pasa írta: 2018.05.01. 17:42
Marcii írta: 2018.04.30. 17:36Amúgy kár érte,egész jó volt.
Ha ezt a rádióra írtad, nem értek veled egyet. Kevés műsor és katasztrófális minőség jellemezte. Viszont legalább valódi kisköz volt, ami lassan igazi hiánycikk, sőt történelem nálunk. :(
Igen,rosszul fogalmaztam.Az a tipikus kisköz jelleg hiányzik leginkább.
 #175413  Szerző: Glenn
 
Marcii írta: 2018.04.30. 17:36Amúgy kár érte,egész jó volt.
Ha ezt a rádióra írtad, nem értek veled egyet. Kevés műsor és katasztrófális minőség jellemezte. Viszont legalább valódi kisköz volt, ami lassan igazi hiánycikk, sőt történelem nálunk. :(
 #175406  Szerző: Marcii
 
Pasa írta: 2018.04.30. 17:34
Marcii írta: 2018.04.30. 17:20 zoldradio.hu

Vicces,hogy egy közel 8 éve halott rádiónak még megy a weboldala.Kérdem én:Minek?
De csak a főoldal, az aloldalak halottak.
Igen,azt láttam.Amúgy kár érte,egész jó volt.
 #175405  Szerző: Glenn
 
Marcii írta: 2018.04.30. 17:20 zoldradio.hu

Vicces,hogy egy közel 8 éve halott rádiónak még megy a weboldala.Kérdem én:Minek?
De csak a főoldal, az aloldalak halottak.
 #175404  Szerző: Marcii
 
zoldradio.hu

Vicces,hogy egy közel 8 éve halott rádiónak még megy a weboldala.Kérdem én:Minek?
 #51774  Szerző: zoldradio
 
drkotasz írta:Éééértem... gondolom, főleg az ingatlanokról, eszközökről van szó...
Nem igazán, ugyanis az értéke így egyben, működőképesen nagyobb, mint elemeire bontva. Persze, az alkatrészenkénti megoldás is érdekel.
Mivel az Rttv. nem teszi lehetővé a műsorszolgáltatási jogosultság átadását, értékesítését, ezért van az egyesület meghirdetve, mert csak azzal együtt vehető át a rádió.
 #51772  Szerző: drkotasz
 
Éééértem... gondolom, főleg az ingatlanokról, eszközökről van szó...
 #51768  Szerző: zoldradio
 
drkotasz írta:Csak érdeklődésből kérdezem, hogy egy egyesületet hogyan lehet eladni? :o
Magyarországon piacgazdaság van, így mindennek van piaci értéke.
Magyarország = papírország, itt mindent lehet.
Ha odaérünk, hogy értelmes ajánlat érkezik, akkor ezt a problémát is megoldjuk. ;)
 #51767  Szerző: Andrew5
 
drkotasz írta:Csak érdeklődésből kérdezem, hogy egy egyesületet hogyan lehet eladni? :o

Az egyesület átalakul pl nonprofit kft-vé aztán megváltozik a tulajdonosi kör..... ;)
 #51749  Szerző: drkotasz
 
Csak érdeklődésből kérdezem, hogy egy egyesületet hogyan lehet eladni? :o