RADIOSITE Fórum

  • Eurosport

 #18081  Szerző: Zoshi
 
Hírblokk, és ilyen videó bejászások, ezek váltakoznak. Nemhiszem h meg akarják esetleg szüntetni. Az utobbi időbe sorra kerültek fel rá a hangsávok. Jelenleg már 6 van.

Amúgy gondolom azért van, hogy aki sport hírekre kiváncsi, bármikor megtudja azt nézni. Ami még érdeges, h nálunk az új ászf-be azt írják hozzá h magyar/angol. Aszthittem h ez is kap magyar hangsávot, de egyenlőre még nincs, és sztem nem is lesz csak elírás.
 #18079  Szerző: mlaszlo
 
Néhány perce visszajöttek magyar hanggal a csatornák, bár a teletext órájával még vannak gondok :)
Egyébként ennek az Eurosport News csatornának nem tudom mi értelme van. Úgy láttam, hogy ugyanaz a 10 perces hírblokk pörög rajta, ami az Eurosport2-őn is sokszor lemegy. Meglepő, hogy egyáltalán van szolgáltató, amelyik ezt felveszi a kínálatba és még pénzt is ad érte :o
 #18078  Szerző: mlaszlo
 
Jól sikerült ez az éjjeli karbantartás, valamit nagyon összekavartak. :D
Az Eurosport-on már kellene mennie az adásnak, ennek ellenére angol nyelvű top shop megy, az Eurosport2 helyén pedig az Eurosport news megy, de csak háttérhangok vannak.
 #17724  Szerző: djlacee
 
Ezt egy román oldalon találtam :lol:
 #17644  Szerző: Zoshi
 
Tisztelt Ügyfelünk!

A műsorszolgáltatótól kapott hivatalos értesítés szerint tájékoztatjuk, hogy az Eurosport központjában karbantartási okból eredő áramkimaradás miatt adásszünet lesz 2009. május 13-án hajnali 0:30 és 07:00 óra között. A fenti időtartamban az Eurosport, Eurosport 2, Eurosport HD és az Eurosportnews adása szünetelni fog.

Szíves megértésüket köszönjük.

Üdvözlettel:
ViDaNet Zrt.
 #17547  Szerző: Zoshi
 
Tisztelt Ügyfeleink!

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy az Eurosport rengeteg érdekességgel készül, hogy 2009. május 16-tól 25-ig megünnepelje az elmúlt két évtized lélegzetelállító sporteseményeit, közvetítéseit.

A 20. születésnap alkalmából a sportcsatorna nagyszabású internetes játékot indít, hogy leleplezze a legkiemelkedőbb drukkert. A szerencsés győztes egy kétszemélyes utat nyer New Yorkba a US Open-re, a világ egyik legnagyszerűbb Grand Slam tornájára.

A szurkolóknak csupán el kell látogatniuk az Eurosport ünnepi weboldalára, a www.20years.eurosport.com –ra 2009. május 2 és június 14 között, és kitölteni a “Search for Super Fan”, vagyis a “Szurkolók, szurkolója” kvízjátékot. A látogatók továbbá megírhatják, miért tartják magukat, vagy ismerősüket méltónak a “Szurkolók szurkolója” címre. Az Eurosport ünnepi weboldala otthont ad többféle sport-kérdőívnek, illetve további izgalmas versenyeknek a 2009-es esztendő folyamán.

Üdvözlettel:

ViDaNet Zrt.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12