RADIOSITE Fórum

  • Gong Rádió

 #21912  Szerző: jimmer
 
a "megújult" honlap olyan mint maga a rádió. szürke.. ennek a rádiónak sose lesz saját oldala.

az előzőre aki emlékszik, valami tengerentúli california101 radio vagy minek a template-je volt átírkálva.
de ennél még az is jobb volt.


http://www.california101radio.com/usindex.html

ismerős nemde? :)
 #21796  Szerző: Sakál
 
A gyömrői műsornak nem csak a hangja olyan... :S
 #21778  Szerző: LuciFerko
 
a gyömrői műsornak olyan a hangja hogy :vomit:
 #21777  Szerző: MrG
 
Szép lett az új honlap! :)
www.gongradio.hu

Jól sejtem, hogy az Arany Rádió / Rádió Gyömrő / Csongrádió helyett már Gong Rádió néven mennek a helyi műsorok is?
 #19606  Szerző: Pasa
 
97,2-n a gyömrői adón ismét van RDS.
 #19190  Szerző: Promenád
 
jimmer írta:kb úgy járnának mint a kistarcsai kisköz.

illetve tuti hogy állandóan ráküldené Tőzsérsárkány az NHH-t, meg kéretné befelé tőlük havonta az ORTT az adáslogokat. És akkor az említett közszolgálati dolgokról ne is beszéljünk.. egy rádióban a zene nem minden, erre sajnos sok rádiózni akaró ifjú nem jött még rá.
Igazad van. Sajnos én ezért csaptam őssze egy Laza Rádióssal, egyszerűen nem értette meg a lényeget. Az, hogy ő neki mindennap meg van a lejátszási lístája a MAHASZ és az ARTISJUS fele, az csak egy dolog.
 #19184  Szerző: jimmer
 
kb úgy járnának mint a kistarcsai kisköz.

illetve tuti hogy állandóan ráküldené Tőzsérsárkány az NHH-t, meg kéretné befelé tőlük havonta az ORTT az adáslogokat. És akkor az említett közszolgálati dolgokról ne is beszéljünk.. egy rádióban a zene nem minden, erre sajnos sok rádiózni akaró ifjú nem jött még rá.
 #19170  Szerző: Promenád
 
BobyToo írta:Végeredményben a Laza Rádió készen áll arra, hogy lekerüljön Fm-re. Megfelelő minőséggel, szerverrel és műsorvezetőkkel rendelkezünk, egyedül studióra és frekvenciára van szükségünk. Szerintem óriási sikere lenne, egészen a fiataloktól az idősekig, megtalálná mindenki a saját magának megfelelő stílust. Csak hát a Gong mellé érdekes lenne, sajnos egyeduralmat képviselnek, mindent elnyomtak.
Tehát akkor feldobom a labdát! Támogatót keresünk, hogy ezt meg tudjuk valósítani. Hajrá Kecskemét, Lazára fel! :)

Nagyon érdekes lenne : kívánságműsoron kívűl nagyon mást nem nyújt a nagy Laza Rádió. Közszolgálati dolgokat nem igazán vedtem benne észre, másrészt a műsorvezetők ínkább " koca rádiósok" társulata. Azt sem tudják mi fán terem az, hogy média és még ezek akarnak frekire kikerűlni?
 #12848  Szerző: LuciFerko
 
Pasa írta:
jimmer írta:a Budaörs Rádió frekijén mi szól most?
Valami jazz-szerű zene, de nagyon nyomja a Danubius nálam. Amúgy a 97,2 Gyömrő nem ad RDS-t.
nyáron még volt neki
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51