RADIOSITE Fórum

  • Gong Rádió

 #34840  Szerző: boly
 
Nightman01 írta:Nem,azt nem hiszem,a Gongon nem vt-znek,élőben nyomja mki,B. Tóth is..
Igen Laci élőben nyomja a retro tarisznyát minden adón. A mix akták az nem élő, mert az megy nálam is az én műsoromban szombatonként. Akkor épp pont a Juventuson van élőben.

Azért nagyon kell figyelni Lacinak 3 rádióban minden héten, elég nagy odafigyelés kell neki. Most nagyon felkapták a Lacit, de én örülök neki, mert legalább igényes élő műsort lehet hallani.
 #34271  Szerző: Nightman01
 
Nem,azt nem hiszem,a Gongon nem vt-znek,élőben nyomja mki,B. Tóth is..
 #34269  Szerző: Zoey
 
Szomee írta:
Nightman01 írta:Mindenhol Gong! Vagy mégsem? :D Ma,B. Tóth László retrótarisznyájában a következő elszólás: ..Jöjjön akkor ez,itt a Sztár fm-en,Budapesten.. :D ..Hát ilyen az,amikor az ember 3 rádióban tolja.. :D
Ezért kell vagy csak a műsorcímet használni, vagy nagyon odafigyelni, én is már párszor megszívtam :P
Nem a Sztár FM régi adásának ismétlése volt, és úgy maradt ez benne?
 #34267  Szerző: Szomee
 
Nightman01 írta:Mindenhol Gong! Vagy mégsem? :D Ma,B. Tóth László retrótarisznyájában a következő elszólás: ..Jöjjön akkor ez,itt a Sztár fm-en,Budapesten.. :D ..Hát ilyen az,amikor az ember 3 rádióban tolja.. :D
Ezért kell vagy csak a műsorcímet használni, vagy nagyon odafigyelni, én is már párszor megszívtam :P
 #34262  Szerző: Nightman01
 
Mindenhol Gong! Vagy mégsem? :D Ma,B. Tóth László retrótarisznyájában a következő elszólás: ..Jöjjön akkor ez,itt a Sztár fm-en,Budapesten.. :D ..Hát ilyen az,amikor az ember 3 rádióban tolja.. :D
 #27568  Szerző: rsite1
 
felvételt. :D
 #27566  Szerző: Sakál
 
Durva! :lol: 12 évesen én is ilyen színvonalon toltam! :hehe:
 #27563  Szerző: LuciFerko
 
ő Erzsike, a keceli stúdióvezető:)
 #27562  Szerző: SzD
 
Ezmi? :gülü2: :vomit: :hit:
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51