RADIOSITE Fórum

  • Budapest Európa TV

 #16831  Szerző: Pasa
 
mg írta:Most Siófokon az a városi tévé, egyébként az ország első magántelevíziója volt talán '86-ban
Ez mind igaz, csakhogy nem működött folyamatosan. Tizenegynéhány éve csődbe ment, aztán Balaton Tv néven újraindult két földi szórású csatornán, majd ismét csőd. Amúgy 1990-ben láttam az adást, a Bochkor volt a műsorvezető. :)
 #16824  Szerző: mg
 
Pasa írta:
mg írta:a Sió TV egyébként szerintem régebbi :)
Sió TV??? Az hol fogható?
Most Siófokon az a városi tévé, egyébként az ország első magántelevíziója volt talán '86-ban
 #16820  Szerző: Pasa
 
mg írta:a Sió TV egyébként szerintem régebbi :)
Sió TV??? Az hol fogható?
 #16810  Szerző: mg
 
felesleges, a neve lejáratódott, jelentősebb értéket képviselő felszerelés vagy stáb nincs, hulljon csak nyugodtan.
a Sió TV egyébként szerintem régebbi :)
 #16809  Szerző: Pasa
 
Túl azon, hogy a műsora egy katasztrófa, én nagyon sajnálom. Ez az ország második legrégebben és folyamatosan működő televíziója az MTV után. Egy jó szakmai befektető kéne oda... :cry:
 #16796  Szerző: rsite1
 
Megszűnik Magyarország legviccesebb televíziója.
Na és kik miatt... :twisted: :lol:
 #16787  Szerző: mlaszlo
 
Felszámolják Felszámolják a Budapest Televízió Tömegkommunikációs Zrt.-t

Elindult a 20 millió forint jegyzett tőkéjű Budapest Televízió Tömegkommunikációs Zrt. felszámolása: az eljárást a cég fizetésképtelensége miatt egy beszállító kezdeményezte - olvasható a csütörtöki Napi Gazdaságban.

A Fővárosi Ítélőtábla információi szerint az izraeli székhellyel rendelkező, a tel-avivi tőzsdén is jegyzett Space-Communication Ltd. 2006 novemberében kezdeményezte az eljárás megindítását, s az ítélőtáblához tavaly júliusban került az ügy, miután a Budapest Televízió fellebbezést nyújtott be az elsőfokú bíróság ítélete ellen - áll a cikkben.

A televízióval szembeni hitelezői igények bejelentésének határideje május 9-én jár le, a követelések összege viszont még nem ismert - tájékoztatta a lapot Kincs László felszámolóbiztos, a Budapest Investment Zrt. munkatársa.

A felszámolóbiztos és az ítélőtábla nem adott felvilágosítást arról, hogy milyen összegű követelés miatt indult el a felszámolás. Azt mindenesetre tudni lehet, hogy a 18 éve sugárzó Budapest Tv már januárban kérte 17 millió forintos műsorszolgáltatási díjának csökkentését az Országos Rádió és Televízió Testülettől (ORTT). A hatóság azonban megalapozottság hiányában elutasította a kérelmet, majd ugyanígy járt el az újabb, márciusi beadvány esetében is.

A televízió a médiahatóságnak 12,5 millió forint műsorszolgáltatási díjjal tartozik - közölte a lappal az ORTT, jelezve, hogy követelését bejelenti a felszámolónak is.
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 39