RADIOSITE Fórum

  • Yo! Rádió

 #26258  Szerző: LuciFerko
 
asszem a Jókai utcában van a stúdió, a reggeli műsorban azt mondták (így nem rémlik merre van)
 #26256  Szerző: SzD
 
Egyébként biztosan a Médiacentrumból sugároznak, mert nagyon szar minőségűek a megszólalások elseje óta.
 #26254  Szerző: SzD
 
Nem hiszem, hogy tulajváltás lett volna. Ez a Fehérvár Médiacentrumos dolog onnan ered, hogy létrehoznak egy nagyobb médiaközpontot, amihez tartozik sajtó, a FehérvárTV (ami október 1-től megújul, és az "ország legelegánsabb tévéje" lesz), és egy rádiós műsor. Gondolom máshová is akartak volna menni, de a Yo!-n kaptak műsoridőt.
 #26252  Szerző: LuciFerko
 
nekem úgy tűnik, mintha tulajváltás lett volna. Amúgy szept 1.én reggel jól hallottam, hogy Török László mondta a sporthíreket?
 #26251  Szerző: SzD
 
Igen, mert együttműködik szeptember 1 óta a Yo!Rádió, és a Fehérvár Médiacentrum.
Ők szolgáltatják a híreket, illetve a reggeli műsort is ők készítik, sőt úgy tudom, a Médiacentrumból is sugároznak (legalábbis reggel.)
 #26250  Szerző: LuciFerko
 
"a Fehérvár médiacentrum hírei hallják a 97.1-en" Yo Rádiót nem is említtenek.
 #26249  Szerző: LuciFerko
 
de gyengébb ahogy nézem.
 #26245  Szerző: SzD
 
Szól újra!!!
 #26216  Szerző: Pasa
 
Gettobike írta:Aki érti érti, aki nem nem..
Ezt nagyjából értjük. Csak hát ha így megy tovább, csak az országosak maradnak. Újra FMDX rulez!!!
 #26203  Szerző: Gettobike
 
Hehe. Örömmel olvasom a hírt. Így járnak azok, akik rosszat akarnak valakiknek, közbe pedig most ők jártak rosszul. MEGÉRDEMLIK !!! :D :D :D. Aki érti érti, aki nem nem..
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 51