RADIOSITE Fórum

  • Rádió FUN

 #42137  Szerző: donder
 
nyikolaj írta:Miskolc kapott frekiket az elmúlt fél évben? :S
Jó tudni!!!
Érdekes.
És hol vannak?
( a megyeszékhelyről van szó amugy is,nem a megyéről)
Pölö a Dzsemre értettem de az azonnal megszűnt.
 #42136  Szerző: nyikolaj
 
Miskolc kapott frekiket az elmúlt fél évben? :S
Jó tudni!!!
Érdekes.
És hol vannak?
( a megyeszékhelyről van szó amugy is,nem a megyéről)
Attól,hogy Szikszón,vagy tokajban,vagy akárhol szól(t) egy rádió,annak mi köze van miskolcnak?Semmi.
 #42134  Szerző: donder
 
nyikolaj írta: A másik meg az,hogy nem értem miért osztogatnak ennyi frekit Debrecennek?....Egy olyan városba,ahol már szinte fölösleges.
Akkor vegyük már figyelembe hogy Miskolc és agglomerációja vagy B.A.Z megye az utóbbi fél évben mennyi frekvenciát kapott, és azután viszonyíts Debrecenhez! Feleslegesen nem kell szidalmazni ez a ro*adt népséget, ugyanis NEM MI (debreceni lakóközösség) tehetünk arról hogy kapunk Megahertz-et-e vagy sem! :mellow: Ja és miért is lenne felesleges? Debrecenben egy normál napon amikor se terjedés se unterjedés, akkor nagyon max 24 adójön be (Ebből 15 magyar,a többi román) és ebből is csak 12 helyi. És ha a telítettséget nézzük, akkor van még nem kevés hely...
Pl.: 89.0 - 89.9 -ig vagy 91.6, 92.5, 93.0, 93.5-94.7-ig, 99.1 vagy 99.2... És még százon felül nem járok!
 #42133  Szerző: nyikolaj
 
A debreceniek egyáltalán nem hatnak meg!
Mert ott van választék!!! :x Ott ne siránkozzon senki.De ezt már lejjebb is leírtam.
Még,hogy mi lesz velünk! :unott:
Kicsit vicces!
A másik meg az,hogy nem értem miért osztogatnak ennyi frekit Debrecennek?....Egy olyan városba,ahol már szinte fölösleges.
 #42119  Szerző: VidámSrác
 
Z11 írta:Velünk mi lesz? Miért nem érdekli a vezetőket, hogy velünk mi lesz???
de, biztosan. de most elsősorban az érdekli őket, hogy velük mi lesz.
Z11 írta:Ezek az emberek nem is szerették azokat, akikből élnek? Kárpótlás?Annyiban nem hagyjuk, az biztos.
a fan / fun birodalmat birtokló személy a hírek szerint konkrétan tönkrement. ha összedobjátok neki az apeh tartozást, biztos tovább fog jótékonykodni értetek.
 #42111  Szerző: mgabor
 
Z11 írta:Annyiban nem hagyjuk, az biztos.
félreteszitek sokan a sörök árát és megveszitek, ha annyira kell.
tanuljátok már meg végre, hogy a kereskedelmi rádió nem szeretetszolgálat :)
 #42108  Szerző: orrhang
 
Ja, játszott olyan zenéket, amit más rádió sose vállalt volna be, valószínűleg ezért volt olyan "nagyon" hallgatott. A City az tényleg jó volt, az nagyon össze volt rakva, csak ugye a szarka, meg a farka....
A vezetőhöz, és aki felvásárolja, lenne egy két szavam
Talán, ha egy picit utánanéznél a dolgoknak, akkor nem írnád ezt. Ha ránéznél a Fontana-ra látnád, hogy eladó és talán elgondolkodnál, hogy esetleg nem számolják-e fel a FUN birodalmat!Merthogy ez történik most taxistul, rádióstul, Fontanastól. Ugyhogy bármit mondhatsz te a tulajnak, nem az ő döntése!
Amugy meg nem fog hiányozni, mert a mulatós, stb... zenékre ott a Max, a többire az FM95, akinek más kell R1, aki ezek között se találja meg a magét hallgasson Neo-t, Class-ot, vagy MR2-t.
Annyiban nem hagyjuk
Úristen, megint egy tüntetés rádió mellett. Az eddigiek is beválltak
:yeah:
Ezek az emberek nem is szerették...
Mért, a TESCO szeret téged?
:gülü:
 #42106  Szerző: Z11
 
Annak a .... vezetőnek biztos nem probléma hogy megszűnik. Persze, mit is számít neki, hogy eggyel több, vagy kevesebb van neki. De arra nem gondol, hogy ez hány embernek mekkora szomorúság.
Ugyanis a Rádió FUN nem volt csak egy rádió, mint ahogy sokan átlagosan gondolják. Nem a tipikus mai pop zenékre épült. Olyan zenéket hallottunk rajta, amit máshol nem. Nem csak kislemezes számok voltak hallhatóak, hanem egy albumról egyéb más dalok is voltak. Ez a rádió annyira egyedi, annyira különleges, semmi és senki nem pótolhatja.
Most a City rádió után ez a második trauma, ami érhet. Persze, én a City-t sem hevertem ki 2007 óta, nem is fogom még egy jó ideig. Azt az adót még a FUN sem überelhette, de én ettől még szerettem annyira, mint a City-t. Ez borzalom!!! Ez az, amit nem pótolhat sem fm95, sem más egyéb rádió. Még egy ilyen egyedi, különleges rádió, mint a RÁDIÓ FUN, SOHA TÖBBÉ NEM LESZ!!!
A vezetőhöz, és aki felvásárolja, lenne egy két szavam.
Velünk mi lesz? Miért nem érdekli a vezetőket, hogy velünk mi lesz??? Ezek az emberek nem is szerették azokat, akikből élnek? Kárpótlás?
Annyiban nem hagyjuk, az biztos.
 #42092  Szerző: nyikolaj
 
Most őszintén!
Probléma az,hogy megszünik a Fun?
Tudtommal,egyáltalán nem volt olyan hallgatott a civis városban.
A másik meg az,hogy bőven vannak még ott rádiok,és még ugye lesznek is!
Ezt most csak azért mondom,mert egy-két hozzászóló :wailing: -t,hogy jön a gazdasági rádio.....
És?Ne legyünk már telhetetlenek,elvan eresztve rádiokkal bőven Debrecen.
Meghogy:isten ments,hogy Juventus legyen valamelyik frekin....
Ugyan....Nem tudom mit szólnának a debreceniek,ha hasonló helyzetben lennének,mint egyik másik megyeszékhely? :S
 #36545  Szerző: Z11
 
Ez a rádió nagyon jó! :)
Sajnos Betti egyelőre nincs, de nem végleges, hogy nem jön vissza. Amikor lelépett, még azt mondta, van rá esély hogy majd visszajön a rádióhoz.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8