RADIOSITE Fórum

  • Megszűnt TV csatornák

 #77931  Szerző: csadam
 
Még 2005 táján szintén az ASTRA 1-en, analógban volt egy RBB Berlin nevű adó is, ami naponta 18:00-éjjelig sugárzott. A fennmaradó időben az ASTRA tesztadása volt látható. Ezután néhány hónappal összekapcsolódott az RBB Brandenburggal.
Ezen kívül még egy feed-et is felfedeztem, amin valami sajtótájékoztatók voltak. Két ilyen közt "színcsíkos" tesztábra volt az aktuális dátummal, időponttal, és Geneva (Genf) felirattal.
 #77928  Szerző: csadam
 
És még mindig nem fogytam ki, ugyanis van még 2 teleshop-csatorna: Arena, TV Shop. Mindegyik 24 órán át teleshop-ot sugárzott szintén az ASTRA 1-en. A TV Shop jelenleg is működik, az EuroSport Deutschland-on éjjelenként. Ezenkívül még volt egy BTV 4 nevű adónk is, amin 24 órán át teleshop-ot, asztrológiát, és moziajánlót adott felváltva.
 #77926  Szerző: csadam
 
Még lenne itt valami: VIVA PLUS. A német VIVA TV testvércsatornája. Szintén az ASTRA 1-en volt, analógon 2005 körül a Comedy Central Deutschland 24 órás adása váltotta fel. A VIVA PLUS-ról került át a 'Get The Clip' című műsor a VIVA-ra.
 #77916  Szerző: csadam
 
MTV 2 POP: az ASTRA 1-en analógon a NICK váltotta fel 2006-ban. Létezhet még? A nap nagy részében zene ment rajta, és sokszor adták rajta a Big Brother-t is.
Lenne még kettő: TV Travel Shop: 2005 körül vették le analógról, és azóta se híre, se hamva.
K1010: Játékcsatorna volt, szintén levették analógról, és úgyszintén se híre, se hamva.
Mindhárom német volt.
 #77779  Szerző: FLaci81
 
1998
Hot Bird 13 fokos keleti pozíciójú műhold
tv csatorna neve: W BPM

Goa meg Trance zenék is mentek rajta, youtube-on is van róla videó.
 #77514  Szerző: csadam
 
FLaci81 írta:
csadam írta:Valakinek van emléke, tapasztalata az alábbi csatornákkal:
A 3
MTV (multichoice-os)
SZÍV TV
BAGOLY TV
SUPER CHANNEL
SKY CHANNEL
SCREENSPORT

MTV Europe, kedvenc zenei csatornám volt amíg le nem kódolták valamikor 1995 tájékán azt hiszem
Szív Tv ez olyan semleges élmény, néha volt rajta pár jó film
Bagoly tv nem ismerős
Super Channel, bár még eléggé kölyök voltam abban az időben de emlékeim szerint elég sok zene ment ezen a csatornán, de mintha pár filmre is emlékeznék
Sky Channel, olyan frekire rakták, hogy az akkori régi fadobozos videoton infracolor tv-nk nem fogta be
ScreenSport, ez bejött de eléggé homályos emlékek vannak.
Köszi.

Mástól is várok ehhez a témához és a FILMNET-eshez is.
 #77512  Szerző: FLaci81
 
csadam írta:Valakinek van emléke, tapasztalata az alábbi csatornákkal:
A 3
MTV (multichoice-os)
SZÍV TV
BAGOLY TV
SUPER CHANNEL
SKY CHANNEL
SCREENSPORT

MTV Europe, kedvenc zenei csatornám volt amíg le nem kódolták valamikor 1995 tájékán azt hiszem
Szív Tv ez olyan semleges élmény, néha volt rajta pár jó film
Bagoly tv nem ismerős
Super Channel, bár még eléggé kölyök voltam abban az időben de emlékeim szerint elég sok zene ment ezen a csatornán, de mintha pár filmre is emlékeznék
Sky Channel, olyan frekire rakták, hogy az akkori régi fadobozos videoton infracolor tv-nk nem fogta be
ScreenSport, ez bejött de eléggé homályos emlékek vannak.
 #77508  Szerző: csadam
 
Valakinek van emléke, tapasztalata az alábbi csatornákkal:
A 3
MTV (multichoice-os)
SZÍV TV
BAGOLY TV
SUPER CHANNEL
SKY CHANNEL
SCREENSPORT
 #77507  Szerző: Mipi
 
Nekünk 1996 -tól amig nem szűnt meg FILMNET volt ahol lakom a faluban. Az egyetlen előfizetéses csatorna volt. Emlékszem sima becsavarós Dekódert adtak. Aztán mikor megszűnt HBO -t tettek be a helyére. Annyira emlékszem hogy mikor apukám elment a KTV -hez előfozetni rá akkor utána hozta a dekódert és a 6 -os programhelyre raktuk a FILMNET -et. És mikor becsavarta a dekódert pont a Kölcsöngyerek visszajár című film ment. Ennyi na és az az első és utolsó dolog volt ami megmaradt a FILMNET-ből. Akkor 7 éves voltam :)
 #77438  Szerző: csadam
 
Valaki tudna írni egy pár gondolatot, tapasztalatot a FILMNET nevű csatornáról?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10