RADIOSITE Fórum

  • Neo FM

 #29377  Szerző: rsite1
 
árpi írta:az index most meg már NEON Fm-et ír
http://index.hu/kultur/media/2009/10/29 ... _klasszon/

Na ez már szar! :lol:
szerintem ez a tipikus indexes elírás. minden második cikkükben van egy kiló hiba (:

eleve 63%-os lefedettséget írnak a jelenlegi Danubius hálózathoz, ami ugyebár 67...
 #29376  Szerző: Vendég
 
Bár advenio helyett meg aVDeniot írtak :D .D :D
 #29372  Szerző: Szd96
 
De a Neo fm se rossz szerintem
 #29371  Szerző: Szd96
 
Az FM1 jobban passzolna hozzá
 #29370  Szerző: SzD
 
Engem most az érdekel a leginkább, hogy mi lesz a caféval. Remélem megtudják teremteni a szükséges feltételeket ahhoz, hogy (legalább) 2012-ig legyenek. Ha jól tudom, eredetileg addig él a szerződésük.
 #29369  Szerző: Vendég
 
Nekem tetszik. :)
Fura, szokni kell, de tetszik.
 #29368  Szerző: djlacee
 
Neo FM vaaaaaaazzzzzzzzeeeeeeeeg
akkor már inkább FM1
 #29367  Szerző: Vendég
 
"# Sajtóértesülések eddig is azt tudatták, hogy a Sláger helyén megjelenő új rádióadó NEO FM néven fog futni. Az FM1 konzorcium ma megerősítette ezeket az értesüléseket. Pályázatukban a 35 százalékos magyarzene-arány mellett azt is vállalták, hogy az adásidő legalább 30 százalékát "a hallgatói érdeklődést is kielégítő, színvonalas közszolgálati műsorszámok" teszik ki."

Az igen. Hát tömegek nem fogják hallgatni... :D

comment.blog.hu
 #29269  Szerző: VidámSrác
 
mgabor írta:ezt elfogadom, csak átérzed, gondolom, hogy nem hasfájásom különösebben, és annyira nem féltem az EMG-t se attól, hogy úgy vágtak volna bele az egészbe, hogy majd aztán vesztesen kiszálljanak, hogy bocs, nem jött be. legfeljebb majd elkurvulnak, végülis megtehetik, aztán majd 2016-ban nekik is kedveskednek ilyenekkel: http://apronet.hu/elado_elado_cd_k_a_le ... es=9119300 :)
ez a nap hirdetése :lol: :lol: :lol:

persze, nem azt mondtam, hogy ez az fm1 a széllel szemben fog pisálni, világos, hogy értik a dolgokat, csak egy elképzelt lehetséges és itt mások által valószínűsített felállást vezettem le. vagyis: nyilván nem lesz annyira más ez az fm1 sem. majd meglátjuk.
  • 1
  • 580
  • 581
  • 582
  • 583
  • 584