RADIOSITE Fórum

  • Radio Deejay 92.9

 #66680  Szerző: benjamin
 
Műsorrend 2005-ben:
06-09:30reggeli torma:sebestyén balázs, vadon jános ,móni
10-12zizi
12-15kívánságműsor:zizi
15-16mix klub
16-19béreszoo:béreszoo,nyalaka
19-21party szervíz
21-22b-side:zizi
22-06zene
szombat
06-09zene
09-12best of reggeli torma
12-15 best of béres zoo
15-18 50songs:zizi
18-19dance trax
19-20eurochart
20-22dance mix
22-24 megamix
24-06zene
vasárnap
06-15zene
15-18 50 songs:zizi
18-06zene
 #66649  Szerző: ceve
 
Előbb műsorvezetés is volt.

Hangjából ítélve egy középiskolás suttyó. A "tehetségét" csak azért nem kritizálom, mert nálam talán még jobb. :)
 #66648  Szerző: ceve
 
Kölkök... ez nagyon-nagyon gáz!

Még reklámokat is lopkodtak a többi rádióról, hogy élethűbb legyen. Vagy fizettek volna nekik a szórakozóhelyek? :lol:
 #66631  Szerző: benjamin
 
milyen zenéket játszott a deejay 2004 előtt?
 #66527  Szerző: Snake
 
mato19 írta:Sziasztok

Nagyon jól tudom hogy ahányan regisztráltak vagytok ezen a honlapon és ahányan aktívan itt vagytok majdnem minden nap azoknak TUTIRA hiányzik a Rádió Deejay na meg a Béres. Most én egy ilyen próba szerűen létre hoztam nektek újból a Rádió Deejay-t. Persze ez egy kicsikét eltérő mint ami 2006-ban megszűnt mert nincsenek ugyan azok a műsorvezetők de viszont ugyan azok a zenék megvannak egy két újdonsággal teli tűzdelve. Ugyan azok az effektek és néhány műsor elem. Ez az én általam létre hozott Rádió Deejay elérhető 2011.február 10.-én 17 órátol a http://deejaystation.listen2myradio.com-on. Akinek valóban tetszik és felszeretné velem venni a kapcsolatot azok megtalálnak a facebookon Mátó Balázs néven. Jó szórakozástt
(reklám)Ez nagyon jó ötlet meg minden, de a DigitalFMen ez 2007 májusa óta ment, amíg el nem fogyott az idő azóta csak este. (reklámot hallottatok)
 #66523  Szerző: mato19
 
Sziasztok

Nagyon jól tudom hogy ahányan regisztráltak vagytok ezen a honlapon és ahányan aktívan itt vagytok majdnem minden nap azoknak TUTIRA hiányzik a Rádió Deejay na meg a Béres. Most én egy ilyen próba szerűen létre hoztam nektek újból a Rádió Deejay-t. Persze ez egy kicsikét eltérő mint ami 2006-ban megszűnt mert nincsenek ugyan azok a műsorvezetők de viszont ugyan azok a zenék megvannak egy két újdonsággal teli tűzdelve. Ugyan azok az effektek és néhány műsor elem. Ez az én általam létre hozott Rádió Deejay elérhető 2011.február 10.-én 17 órátol a http://deejaystation.listen2myradio.com -on. Akinek valóban tetszik és felszeretné velem venni a kapcsolatot azok megtalálnak a facebookon Mátó Balázs néven. Jó szórakozástt
 #66430  Szerző: mimi
 
Vannak ilyenek, hogy addig kamuznak, hogy maguk is elkezdenek hinni benne. Vezérigazgató, az. Egyszer találkoztam ilyennel, húszéves gyerek bemutatkozott, hogy "X. Y. vagyok, a Z rádió (frissen indult netes rádió) programigazgatója", vigyorogtam egész nap :D
 #66427  Szerző: csokie
 
Pláne a suliból még igazolás is kell, azt hogy fogják megoldani? :) Egyébként meg szerintem vagy feltörhették az oldalukat, vagy megunták már a naív emberek átverését.
 #66383  Szerző: mimi
 
Lehetnek vagy 14 évesek az oldalból ítélve, szóval még szülői engedély is kell majd... :)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10