RADIOSITE Fórum

  • Rádió Q

 #8840  Szerző: doh
 
Én azt írtam, hogy a Hírextra tulaja Rónai Egon, nem a Rádió Q-nak.
De amint kiderült a friss hírekből, a Hírextrának marad is Egon a tulajdonosa.
 #8829  Szerző: Zsolt
 
dohány írta:
Zsolt írta:Nem is Rónai tulajdon a Rádió Q.
Nem értem, hogy mi ez a sértődöttség a HírExtra részéről (ugye PontFM tulajdon), ha megszűnik a rádió, akkor meg mit csináljon?
Olvasd el még egyszer. Hírextrának.
Bocsánat, sajnos nem értem mire célzol. :) :oops: Kérlek fejtsd ki bővebben!
 #8766  Szerző: doh
 
Zsolt írta:Nem is Rónai tulajdon a Rádió Q.
Nem értem, hogy mi ez a sértődöttség a HírExtra részéről (ugye PontFM tulajdon), ha megszűnik a rádió, akkor meg mit csináljon?
Olvasd el még egyszer. Hírextrának.
 #8765  Szerző: Zsolt
 
Nem is Rónai tulajdon a Rádió Q.
Nem értem, hogy mi ez a sértődöttség a HírExtra részéről (ugye PontFM tulajdon), ha megszűnik a rádió, akkor meg mit csináljon?
 #8754  Szerző: doh
 
mg írta:
bsector írta:Jajj de csúnya ez a cikk... kedvesen le tudnak nézni rádiókat... meg úgy mindenkit a firkászok.
ja, olyan simán bunkócska :)
mintha a hírextrát olvasná bárki is magától
eddig mindig csak keresőből találtam rá, azt se tudom, hogy néz ki a kezdőlapja :D
És ennek is a Rónai a tulaja. Kíváncsi vagyok ez, meg az Abszolút Rádió is Rise FM kézbe kerül-e majd?
Egyébként tényleg bunkó a cikk, de nem alaptalan. Az emberek többsége szerintem egyáltalán nem tudja mi az a Rádió Q.
Se egységes zenei arculata, se arculata, se marketingje, se semmije nincs. Aki odateker, azok közül kevés marad ott szerintem. A fogyasztóvédelmi és közlekedési jelleg se valami erős náluk, max a reggeli műsorukban... ami most megszűnik. Meg amúgy sem nagy húzóerővel rendelkeznek az ilyen jellegű műsorok. Szóval kicsit katyvasz ez a rádió. Talán ezért kéne rockosítani.
 #8752  Szerző: mg
 
bsector írta:Jajj de csúnya ez a cikk... kedvesen le tudnak nézni rádiókat... meg úgy mindenkit a firkászok.
ja, olyan simán bunkócska :)
mintha a hírextrát olvasná bárki is magától
eddig mindig csak keresőből találtam rá, azt se tudom, hogy néz ki a kezdőlapja :D
 #8745  Szerző: bsector
 
Jajj de csúnya ez a cikk... kedvesen le tudnak nézni rádiókat... meg úgy mindenkit a firkászok.
 #8740  Szerző: doh
 
Szebb jövő elé néz a rádió, ha copy/paste-eli a mostani pontfm-et teljes terjedelmében és ezt megfűszerezi egy kicsit intelligensebb marketinggel.

Van is erre esély, hiszen az egyik legfontosabb "dolgot" már meglépte: http://www.hirextra.hu/hirek/article.ph ... _id=114599
 #7323  Szerző: LewyDee
 
a Q-va életbe:D
 #7251  Szerző: systhema
 
Előző hozzászólásom már csak múltidőben érvényes, mivel tegnap 18 óra óta megint van rendes adás. Három napig állítólag nem volt. Az okát továbbra sem vágom.
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50