RADIOSITE Fórum

  • Lánchíd Rádió

 #66012  Szerző: mimi
 
Jozsfm964 írta:Én ezt Magyarországon nem engedném... Kis teljesítményű adókat felrakni. Tiszta pazarlás.
Arra van kitalálva, hogy Győrt lefedje, ha ezt el tudja látni, akkor annyi meg egy bambi.
 #66011  Szerző: szemilan
 
Jozsfm964 írta:Lánchíd Rádió - Győr FM 88.1
Na meglátjuk ebből mi lesz. Az tuti ha megyek Ausztria felé, az OE3 Hitradio kicsapja terjedéskor mert a Semmeringről döngetnek, a Lánchíd meg 0,08 kW-al jön majd...
Én ezt Magyarországon nem engedném... Kis teljesítményű adókat felrakni. Tiszta pazarlás.
Na igen az O2-is nagyobb teljesítménnyel ad. (0.1 kW) Örülhetnek, ha a városban lehet majd normálisan hallgatni. (Az O2-t egyébként én is tudom hallgatni, de elég rossz minőségben. Légvonalban 40 Km.
 #66009  Szerző: Jozsfm964
 
Lánchíd Rádió - Győr FM 88.1
Na meglátjuk ebből mi lesz. Az tuti ha megyek Ausztria felé, az OE3 Hitradio kicsapja terjedéskor mert a Semmeringről döngetnek, a Lánchíd meg 0,08 kW-al jön majd...
Én ezt Magyarországon nem engedném... Kis teljesítményű adókat felrakni. Tiszta pazarlás.
 #65254  Szerző: Bence
 
Szoktam hallagatni. Egész jó. A terjeszkedésüknek meg kifejezetten örülök.
 #65223  Szerző: djlacee
 
Lehet, hogy a terjeszkedéssel némi hallgatottságot is akarnak szerezni :)
 #65222  Szerző: steve
 
Az igényes elektronikus zene kedvelői hegyezhetik csütörtök esténként a fülüket.

http://mno.hu/portal/762492
 #64440  Szerző: szemilan
 
LuciFerko írta:kb mikorra várható az indulásuk?
Szerintem amint megvannak a megfelelő eszközök a sugárzáshoz, illetve amint aláírták a szerződést. Én 1-2 hónapra gondolok.
 #64397  Szerző: LuciFerko
 
kb mikorra várható az indulásuk?
 #64396  Szerző: nyikolaj
 
És mit kell ezen rinyálni,hogy lesznek ott talk rádiók?
Tudtommal még nincs az említett városokban.
 #64385  Szerző: moby67
 
Richmonde írta:
puszilgatógép írta:A Lánchíd Rádió Székesfehérváron a 106,6 MHz-en, emellett pedig Győr vételkörzetében a 88,1 MHz-en nyert.
http://www.ortt.hu/hirek.php?hir_id=585

Vajon 100%-ban a bp-i adás lesz relézve, vagy lesz helyi adás is? Kell adnia helyi adást?
Jaj de jó! Még több Talk rádiót a magyarnak!!! :yeah:

A beszéd: KULTÚRA!!
Ebbe biztos NINCS kifogás. Csak ha a közszolgálati zenél.
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 46