RADIOSITE Fórum

  • Rádió 6 - Százhalombatta - 101.3 MHz

 #41323  Szerző: SzD
 
Kíváncsi vagyok, a többi ex-Slágeres mikor tűnik fel valamelyik helyi rádióban...ha egyáltalán kellenek valakinek. :hehe:
 #38208  Szerző: Klamancsek
 
Szia!

A kérdés jogos!
Gondolom, az árlistát nézted és annak az alján van 1 térkép...
Az árlista dátuma 12.31-el lejárt, ahogy a térkép is...
Lesz új, mert dolgozunk rajta, de nem tudom, mikor, remélhetőleg még idén... :D
 #38071  Szerző: csokie
 
Szia Klamancsek!

Csak egy apró lényegtelen kérdésem lenne, hogy a vételkörzet bővülést (kép formájában) mikor láthatjuk a weblapon? (Mert eddig csak a 101.3-s lefedettség látható a képen)

Köszi a választ.

Üdv.: csokie
 #35830  Szerző: mlaszlo
 
djlacee írta:Bocs hogy beleszólok, de az hogy 4 óra helyi műsort minimum kell adni, az nem azt jelenti hogy nem lehet több ;) szerintem azért 6 óra lenne az alap
Szerintem a 4 óra helyi bőven elég, még azt se lehet könnyű tartalommal megtölteni. Annak meg hogy 6 óra a helyi műsor és annyiban tér el a másik frekvenciától, hogy más a műsorvezető és a zenék, annak sok értelmét nem látnám.
 #35804  Szerző: djlacee
 
Bocs hogy beleszólok, de az hogy 4 óra helyi műsort minimum kell adni, az nem azt jelenti hogy nem lehet több ;) szerintem azért 6 óra lenne az alap
 #35795  Szerző: Klamancsek
 
Sziasztok!

Sajnos az utóbbi időben kicsit sem volt időm figyelni a fórumot az évvégi hajrá miatt, de most elolvasgattam!

Felvetettetek néhány szakmai kérdést a R6-tal kapcsolatban, válaszolnék rá:
1, nem tudom, mit értetek pontosan az adó piszkálásán, de vannak törvények és határértékek, ennek megfelelően sugárzunk a 101.3-on és a 91.1-en is! Ettől eltérni persze lehet, de újabban keményen büntetnek érte, úgyhogy meggondolandó...
2, a Jazzy vételkörzetét esetleg zavarhatja, ahogy a Hello rádió is zavar(hat)ja a 101.3-at (zavarja is), ez nem szándékos, ez NHH dolog
3, a budapesti lefedettséghez fővárosi frekit kell nyerni, ezek hivatalosan nem fővárosi frekik, bár amikor a 101.3 Junior elindult, dél-bp-i frekvenciaként is hallottam emlegetni, pedig érdi volt...
4, a törvények értelmében 2010 január közepétől megkezdjük a napi 4 óra hálózatos sugárzást a 91.1-en
 #34360  Szerző: Pasa
 
mlaszlo írta:Nem tartom kizártnak, hogy piszkálnak majd az adón, mert amikor a 101,3-at átvették, akkor is úgy telepítették át az adót, hogy lehetőleg nagyobb területet fedjen le, nem tudom, hogy erre a 91,1-nél is lesz-e lehetőség.
Nem lesz, mert akkor a Jazzy vételkörzetét zavarná.
mlaszlo írta:Csak az a kár, hogy Budapest környékét és a város széleit lefedik, csak pont a város közepét, ami nekik is nagyobb bevételt jelenthetne reklámok terén, nem sikerül megoldaniuk, pedig megérdemelnének egy Budapesti frekvenciát.
Nyilván ezeknek az adóknak nem tartozhat hivatalosan a vételkörzetéhez Budapest belvárosa. Ahhoz venniük vagy pályázniuk kéne egy bp-i frekit.
mlaszlo írta:Azt lehet tudni, hogy ugyanaz megy majd mindkét frekvencián vagy hálózatos formában fog működni?
Hát ez egy jó kérdés, attól függ, hogy vételkörzetbővítésre lesz-e engedélyük...
 #34319  Szerző: Mauro
 
Kerepesi Gépmadár környékén is tisztán jön még autóhifivel és Házi mozi erősítővel.
 #34309  Szerző: Snake
 
A sunshine ígyis duplázta már a teljesítményt 100->200W bp északi részén a hungária körútig nagyjából tökéletes a vétel.
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25