RADIOSITE Fórum

• Budaörs Rádió - Budaörs - 104.8 MHz

#29161  Szerző: SAM
 2009.10.28. 14:51
Zsolt! Akkor Te nem vagy szerencsés! :lol:
 #29097  Szerző: SAM
 2009.10.28. 09:29
Állítólag a rádió is, de a honlapja biztosan megújult.

www.budaors-radio.hu

Nem tudom miért kell erőltetni egy rádiónak, hogy hírportál legyen...
Mindenesetre minden tartalom fent van, kivéve ami éppen a rádióra, vagy annak műsoraira vonatkozik. :o
 #7076  Szerző: SebestyénA
 2008.11.17. 16:47
mlaszlo írta:
SebestyénA írta:Továbbra is a Budaörs rádió régi műsorai szólnak, a hangminőség is a régi. A Lakihegy rádióról 1 hete nem szóltak benne.
Én is többször belehallgattam és sajnos tényleg a Budaörs rádió megy rajta, a borzalmas hangminőséggel. Múlt héten valamelyik nap valamilyen délutáni műsor ment két nagyon "tehetséges" műsorvezetővel, az adás témája a libatömés volt :shock:
Igen azt én is hallgattam. Tömjünk vagy ne tömjünk küldjenek sms-t vagy e-mail-t, ez volt a felhívásuk. :lol:
 #7071  Szerző: mlaszlo
 2008.11.17. 16:13
SebestyénA írta:Továbbra is a Budaörs rádió régi műsorai szólnak, a hangminőség is a régi. A Lakihegy rádióról 1 hete nem szóltak benne.
Én is többször belehallgattam és sajnos tényleg a Budaörs rádió megy rajta, a borzalmas hangminőséggel. Múlt héten valamelyik nap valamilyen délutáni műsor ment két nagyon "tehetséges" műsorvezetővel, az adás témája a libatömés volt :shock:
 #7063  Szerző: SebestyénA
 2008.11.17. 12:11
Továbbra is a Budaörs rádió régi műsorai szólnak, a hangminőség is a régi. A Lakihegy rádióról 1 hete nem szóltak benne.
 #6533  Szerző: SebestyénA
 2008.11.08. 20:25
mlaszlo írta:Számomra egyre furcsább ez a 104,8-as frekvencia. Ma délelőtt a Lakihegy rádió műsora ment rajta, a Lakihegy rádió műsorvezetőivel, híreivel, szignáljaival és reklámjaival. Délután viszont amikor megint belehallgattam, akkor már csak zene ment rajta, Budaörs rádiós szignálokkal és borzalmas minőséggel, mint egy rosszul tömörített mp3.
És ráadásul tobbek kozt, megint ugyanaz a kb 50 light-jazz szám megy amit a rádió
indulása óta ismételgetnek.
 #6524  Szerző: mlaszlo
 2008.11.08. 19:16
Számomra egyre furcsább ez a 104,8-as frekvencia. Ma délelőtt a Lakihegy rádió műsora ment rajta, a Lakihegy rádió műsorvezetőivel, híreivel, szignáljaival és reklámjaival. Délután viszont amikor megint belehallgattam, akkor már csak zene ment rajta, Budaörs rádiós szignálokkal és borzalmas minőséggel, mint egy rosszul tömörített mp3.
 #6050  Szerző: SebestyénA
 2008.11.01. 21:05
mlaszlo írta:
SebestyénA írta:Félreértés, az eddigi tézis a rádióval kapcsolatban.

Jelenleg a szignál a régi, de baromi jó trance zenék mennek megszakítás nélkül, tűrhető hangminősében.

És a legfontosabb, egy reklám van csak amelyben Rocó Nagy Zoltán értékesítési társat keres a rádióhoz.
Tehát valószínű megújul minden.
Akkor én már nem tudom mi a helyzet, mert a Lakihegy rádió stream-jét hallgattam többször is a napokban és nem egyszer elhangzott, hogy Lakihegy rádió, már Budaörsön is a 104,8-on. Ennek ellenére a 104,8-on a hét eleje óta valóban csak zene megy.

Igen a 104,8-on meg a reklámban úgy mondják, mintha a Budaörs rádió újulna meg, egy szót sem említettek pl. tegnap és ma a Lakihegyről.

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.