RADIOSITE Fórum

  • Radio Face

 #62395  Szerző: djlacee
 
Jozsfm964 írta:Dj lacee Te miről beszélsz? A Rise-nak is van stábja nem is akármilyen. Az összes tag ismert, lehet hogy számodra nem mert laikus vagy. A OneMusic-nak egyáltalán nincs előélete azon kívül hogy ingyen diszkóznak ott az emberek, és a fő ceremóniamester meg pénzt csinál belőle úgy, hogy amit idáig összekotort, most belefekteti. A Rise 2007 óta működik, már netes kalózrádióként hallgattam. Bocs de nincs igazad!
PÜ!
félreértés ne essék, tudom hogy a RiseFM-nek egy profi stábja van, ismerősöm is van köztük, és szerintem igényes, hallgatható műsort csinálnak. Én arra gondoltam, ami lehetett volna itt, mint pl ami tavaly is szólt pár napig N-JOY teszt néven.
 #62394  Szerző: ravasz
 
Butters írta:megáll az FM, mi?
Egyébként ez a Balaton Rádió szlogene volt 2005-ig. Az apropója meg az volt, hogy egyrészt úgy hangzik, hogy "megáll az eszem", másrészt az, hogy a 88.2 a sáv alján van, és ott "megáll". :)

Mivel ez meg 88.1, pont passzol. Érdekes, hogy régebben is ez volt, mikor még csak netes rádióként ment.
 #62392  Szerző: Jozsfm964
 
Dj lacee Te miről beszélsz? A Rise-nak is van stábja nem is akármilyen. Az összes tag ismert, lehet hogy számodra nem mert laikus vagy. A OneMusic-nak egyáltalán nincs előélete azon kívül hogy ingyen diszkóznak ott az emberek, és a fő ceremóniamester meg pénzt csinál belőle úgy, hogy amit idáig összekotort, most belefekteti. A Rise 2007 óta működik, már netes kalózrádióként hallgattam. Bocs de nincs igazad!
 #62391  Szerző: tomee
 
Kicsit olyan érzésem van, mintha a Rise FM-et lecserélték volna Rise FM-re
 #62390  Szerző: SySERR
 
Kivancsi vagyok mikor lesz sztereo. A neten kezdetek oda mono.
 #62389  Szerző: djlacee
 
Ha ez maradna, jól járnának a budapesti hallgatókák, legalább nem ilyen "próbáljuk meg, hátha lesz belőle valami" típusú rádió, van már "előélete" és rendes stábja.
 #62386  Szerző: ceve
 
ceve írta:Két dévidgetta tíz percen belül.
itt a harmadik is :D
  • 1
  • 170
  • 171
  • 172
  • 173
  • 174