RADIOSITE Fórum

  • Radio Face

 #62443  Szerző: Galaxy
 
mimi írta:Édesistenem, lassan már médiáról se nagyon beszélhetünk, de ezért elmennek tüntetni...
nagyon gusztustalannak tartom, hogy a rise vezetésének esze ágában nincs felvállalni az igazságot... hazudnak orrba szájba, és lapítanak mint sz*r a gazban... de a baj az, hogy manapság ez lett a trend... pénzharácsolás, és minden és mindenki lesz*rása... ehhez gratulálni lehet maximálisan...
 #62442  Szerző: mimi
 
Édesistenem, lassan már médiáról se nagyon beszélhetünk, de ezért elmennek tüntetni...
 #62439  Szerző: krisz83
 
Cicoo írta:
krisz83 írta: Technikai gond mi?? :D
Valamit ki kellett találni. Van még egy frekijük, azt sem ártana, ha hallgatná valaki. (Meg azon se ártana, ha hirdetne valaki. Attól függ, honnan nézzük.)

Amúgy az csak szerintem vicces, hogy a OMR facebook oldalát "szeretgetők" közt nem egy Rise logós profilképes emberke van?
http://www.facebook.com/onemusicradio

(Ha gonosz akarnék lenni, azt mondanám, hogy az egész eddigi létük egy hatalmas technikai gond volt. :twisted: )
Hát a Balaton környéke ilyenkor nem túl népes, szerintem nagy hallgatottságuk nem lehet, így a hirdetők nem igen ugranak értük.

A logos dolog nekem azért vicces, mert senki sem szekálta volna Őket, ha rendesen fizetnek, stb...
Na de ez: http://www.facebook.com/permalink.php?s ... 4389131112
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 #62436  Szerző: Cicoo
 
krisz83 írta: Technikai gond mi?? :D
Valamit ki kellett találni. Van még egy frekijük, azt sem ártana, ha hallgatná valaki. (Meg azon se ártana, ha hirdetne valaki. Attól függ, honnan nézzük.)

Amúgy az csak szerintem vicces, hogy a OMR facebook oldalát "szeretgetők" közt nem egy Rise logós profilképes emberke van?
http://www.facebook.com/onemusicradio

(Ha gonosz akarnék lenni, azt mondanám, hogy az egész eddigi létük egy hatalmas technikai gond volt. :twisted: )

Már megaszontam egyszer, hogy a kisbetűt NE! ha nem vállalod fel egy az egyben amit leírsz, akkor ne írd le vazzeg! - Galaxy
 #62431  Szerző: krisz83
 
zsombor írta:
Butters írta: Ne legyetek már ennyire naivak. Majd ha nem tesztadás lesz ugyanúgy jönni fognak a reklámok, hírek, konfok, mert a vállalás ezen a frekin nem változott. És azt szerintem senki sem hiszi el, hogy a háttérben álló "vállalkozók" majd hagyják, hogy szerelemrádió legyen. Nekik is a profit lesz a lényeg. Lesz majd sok Zóna taxi meg hajógyári birodalom reklám. Ezen a téren nem lesz különbség a Rise-hoz képest. Aki pedig kicsit is ismeri a háttérben megbúvó emberek költségkímélő elméleteit, azok tudják, hogy nem lesz ez sem kánaán. Arról ne is beszéljünk, hogy mekkora biznisz volt egy olyan frekin átvenni a hatalmat, ami jövőre lejár...
Minenkinek a profit a lényeg! Reklámok itt is biztos lesznek, ezzel nincs is nagy baj szerintem. Hogy kik fognak hirdetni, ez nyílván még elég képlékeny, és leginkább a jó sales-es kollégákon múlik. ;)
Az meg hogy "átvették a hatalmat" egy hatalmas hülyeség!!
Mivel anno még egy éve kb. az N-Joy megvette Egontól a frekit (hizs a bíróság Neki itélte vissza), és a Rizsa csak bérelte, semmi féle pert nem nyertek, szóval hazugság, amit Ők állítanak.
Az N-Joy most újra bérbe adta, az ismert feltételekkel. Nekik meg kellett egy freki, na és? Majd kialakul, hogy jövőre ki maradhat, addig még 100.000 dolog változhat.
Igen, ezt én sem értettem: "Akkor a Legfelsőbb Bíróságon jogerős ítélet született, s azt hittük, a RiseFM budapesti frekvenciája stabil, a rádió sikere megállíthatatlan."
Azt a pert nem Ők nyerték, hiszen akkor a freki az ővék lenne, és nem az N-Joy Médiájé......
Technikai gond mi?? :D
 #62430  Szerző: zsombor
 
Butters írta: Ne legyetek már ennyire naivak. Majd ha nem tesztadás lesz ugyanúgy jönni fognak a reklámok, hírek, konfok, mert a vállalás ezen a frekin nem változott. És azt szerintem senki sem hiszi el, hogy a háttérben álló "vállalkozók" majd hagyják, hogy szerelemrádió legyen. Nekik is a profit lesz a lényeg. Lesz majd sok Zóna taxi meg hajógyári birodalom reklám. Ezen a téren nem lesz különbség a Rise-hoz képest. Aki pedig kicsit is ismeri a háttérben megbúvó emberek költségkímélő elméleteit, azok tudják, hogy nem lesz ez sem kánaán. Arról ne is beszéljünk, hogy mekkora biznisz volt egy olyan frekin átvenni a hatalmat, ami jövőre lejár...
Minenkinek a profit a lényeg! Reklámok itt is biztos lesznek, ezzel nincs is nagy baj szerintem. Hogy kik fognak hirdetni, ez nyílván még elég képlékeny, és leginkább a jó sales-es kollégákon múlik. ;)
Az meg hogy "átvették a hatalmat" egy hatalmas hülyeség!!
Mivel anno még egy éve kb. az N-Joy megvette Egontól a frekit (hizs a bíróság Neki itélte vissza), és a Rizsa csak bérelte, semmi féle pert nem nyertek, szóval hazugság, amit Ők állítanak.
Az N-Joy most újra bérbe adta, az ismert feltételekkel. Nekik meg kellett egy freki, na és? Majd kialakul, hogy jövőre ki maradhat, addig még 100.000 dolog változhat.
 #62429  Szerző: zsombor
 
mlaszlo írta:Itt a 88.1-nél volt valamilyen megkötés a szöveges műsorok arányára is vagy tévedek?
Igen van, talán 70-30 a zene-szöveg arány, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos.
 #62428  Szerző: mlaszlo
 
Itt a 88.1-nél volt valamilyen megkötés a szöveges műsorok arányára is vagy tévedek?
 #62426  Szerző: markfelt
 
Johnny írta:Képbe vagytok, hogy ez egy közszolgálati frekvencia?
30% magyar zene aránnyal? stb
Kereskedelmi.
 #62425  Szerző: LuciFerko
 
gondolom akkor beleszámítanak a mixek is az arányba.
  • 1
  • 167
  • 168
  • 169
  • 170
  • 171
  • 174