RADIOSITE Fórum

  • Code FM - Miskolc - 88.7 MHz

 #128624  Szerző: djlacee
 
Hát én ezt most nem értem
 #128623  Szerző: markfelt
 
whoisthere írta:A most még Crazy és valamien DE rádióvá váló adó mekkorát fog Miskolcon?
a "valamien" olvasásakor felhorkantam és kimentem elszívni egy cigit.
 #128591  Szerző: kukac
 
Milán írta:Kedves Hallgatóink!
Az elmúlt pár hónap nehéz volt számunkra… Nem tudtuk a megszokott műsorokat, zenei újdonságokat, a Tőtelek elvárt szintet teljesíteni… Köszönjük a rengeteg levelet, üzenetet, kérdést, amit folyamatosan kaptunk Tőletek, hiszen ez adott erőt a folytatáshoz!
Március folyamán egy teljesen új arculattal, új műsorvezetőkkel, és számtalan újdonsággal térünk vissza hozzátok. Reméljük, sikerül teljesíteni az elvárásaitok, és meg fogjuk tudni hálálni a belénk fektetett bizalmatok!
Coming soon…
Crazy Fm Team

FORRÁS: FACEBOOK

Kép
"a tőletek elvárt szintet"? milyen szintet várnak el a hallgatóktól, amit végül helyettük akartak ők teljesíteni de aztán nem tudtak?
"és meg fogjuk tudni hálálni a belénk fektetett bizalmatok!"
- bizalmatokAT!
a "tőletek" mióta tulajdonnév? wááááááá! törni mádzsárt...
 #128590  Szerző: Milán
 
Kedves Hallgatóink!
Az elmúlt pár hónap nehéz volt számunkra… Nem tudtuk a megszokott műsorokat, zenei újdonságokat, a Tőtelek elvárt szintet teljesíteni… Köszönjük a rengeteg levelet, üzenetet, kérdést, amit folyamatosan kaptunk Tőletek, hiszen ez adott erőt a folytatáshoz!
Március folyamán egy teljesen új arculattal, új műsorvezetőkkel, és számtalan újdonsággal térünk vissza hozzátok. Reméljük, sikerül teljesíteni az elvárásaitok, és meg fogjuk tudni hálálni a belénk fektetett bizalmatok!
Coming soon…
Crazy Fm Team

FORRÁS: FACEBOOK

Kép
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 41