RADIOSITE Fórum

  • Code FM - Miskolc - 88.7 MHz

 #63482  Szerző: akos9277
 
Epp most volt ezzelkapcsolatban egy interju a hazon kivulben,sztem erdemes visszanezni neten. Amugy az jogos,hogy orszagosoknak 35% kozszolgoknak 50% es a helyieknek nincs megszabva? Jonnek majd a megasztarok, a vivas szutykok, tabani istvan, meg persze a 90-es evek zenei. Eddig is ez volt, de most okadasig.
 #63479  Szerző: newmjoel
 
4) egyetlen egy szót nem szóltam a munkájára egyetlen kisközösségi rádiót üzemeltető embernek sem. legalábbis konkrétan nem mondtam senkinek hogy amit csinál az egy ***. .




Aki nem csinál semmit rajta annak felesleges.. De most nem is ez a lényeg az 50%-os magyar zene játszása már inkább jobban aggaszt engem. Nagyon nehéz teljesíteni: Mis is most készülünk átállni az új médiatörvény által hozott százalékokra: De ez az 50 % nagyon nehezen teljesíthető.
Kíváncsi leszek rajtuk kívül mennyien fognak kis-közökből magyar zenét játszani 50%-ot.
Nem egyszerű.....
 #63475  Szerző: Galaxy
 
A hozzászólás a rádió illetékesének kérésére törölve a Fórumszabályzat - Egyéb tudnivalók 6. pontjára való hivatkozással.

Admin
 #63472  Szerző: akos9277
 
GalaxyFM írta:Moderált hozzászólás
Na ne tessék genyának lenni. Mindenki ezt csinálja... Az egy dolog,hogy nálatok versenyhelyzet van, de ennyivel megtisztelhetnéd a kisköz szakmát,ill a másik ember munkáját,akármilyen is az.
 #63471  Szerző: Galaxy
 
A hozzászólás a rádió illetékesének kérésére törölve a Fórumszabályzat - Egyéb tudnivalók 6. pontjára való hivatkozással.

Admin
 #63465  Szerző: Szd96
 
Crash kapitány mondta adásban, hogy szórólapokat fognak gyártani legalább ezret :D
 #63444  Szerző: djlacee
 
Az enyémet meg te.
 #63429  Szerző: Johnny
 
csokie írta:
Andrew5 írta:Ez már szörnyű amit napok óta itt csináltok. Inkább üljetek le valahol egy jópofa sörre beszéljétek meg ott és menjen mindenki haza boldogan.

Szerintem ennek így kéne lennie... ;)
Higgyétek el, hogy az sem lesz nagy gond, ha többet nem is írtok ide.
nekem nagy gond lesz...min fogok röhögni?
ne máááár....igy legalább van egy kis izgalom, ez nem babazsúr ahol papírrepülőket hajtogatnak.
én viccnek fogom fel az egészet. ez egy játszótér ahol lehet homokkal dobálózni...de csak röhögni kell rajta, nem kell komolyan venni.
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41