RADIOSITE Fórum

  • Code FM - Miskolc - 88.7 MHz

 #63357  Szerző: csokie
 
Johnny, Galiba, meg az ezekhez hasonló trollok miért nincsenek tiltva és törölve?
 #63353  Szerző: Galiba
 
Javaslom kérjük fel Palik Lászlót, a :

Hova tűnt Kalló Gyula ?

szignál elkészítésére ! :)

Johnny, üzleti érzék kell csak hozzá, meg pénz, semmi több, és nem 20 éveseket keresni, akik bulinak veszik, hanem 25 körülieket, akik elhivatottságot éreznek a rádiózás iránt és értelmesek.
 #63314  Szerző: Johnny
 
Nem értem miért kellett törölni a topicot...úgy is csak fikák fognak jönni a jövőben is. Még valakit ki is rúgni egy ilyen semmiség miatt, mint ha valami állami szintű probléma lenne...na mind1
Most már én is csak egy sima hallgató vagyok. :)

Rádiós műsorvezetőt keres a Crazy FM Miskolcon
figyeltétek a képet hozzá weben?
az egy shure sm7b miki de nincs meg rá a szivacs és egy sima k(r)ézi miki szivacsa van rajta. :lol: :lol: :lol:
(urban jungle buli karác-sonyi flyerét nem is akartam írni akkor se, de sírtam a röhöréstől)
Csak ilyen apró hiba az egész rádió. Ettől sar.
Ez nem hozzá nem értés vagy tapasztalatlanság, hanem nincs érzékük hozzá. Egy rendes képet is lehetett volna keresni, úgy ahogy rendes szórólapot is lehetett volna csináltatni, szignálszöveg stb. A rengeteg közül kiválasztani a pont jót az a nehéz. Zene szignál logo flyer bármi.
Egy rádiót bárki indíthat, nem kell végzettség hozzá, de ráérzőképesség és harmóniaérzék igen.
 #63188  Szerző: markfelt
 
chab7 írta:
admin írta:Továbbá:

Felhívnám a műsorszolgáltatók figyelmét arra, hogy ahogy elvileg eddig sem lehetett, ezután sem fogunk topikot törölni! Pontosabban ezek után semmilyen esetben sem!

Amennyiben vannak problémás hozzászólások, amik jelentősen árthatnak a rádió image-ének, részletek a szabályzatban.
...és természetesen a hozzászólás jobb alsó sarkában levő kis felkiáltójelet is lehet használni hozzászólás jelentésre a moderátorok felé. Ez a leggyorsabb út ha valaki olyat lát ami nem oda való.
Na de ne offoljuk a témát, lehet folytatni itt.
Valóban, a felkiáltójel minden felhasználó számára adott és használjátok is kérlek! Köszönöm.
 #63184  Szerző: chab7
 
admin írta:Továbbá:

Felhívnám a műsorszolgáltatók figyelmét arra, hogy ahogy elvileg eddig sem lehetett, ezután sem fogunk topikot törölni! Pontosabban ezek után semmilyen esetben sem!

Amennyiben vannak problémás hozzászólások, amik jelentősen árthatnak a rádió image-ének, részletek a szabályzatban.
...és természetesen a hozzászólás jobb alsó sarkában levő kis felkiáltójelet is lehet használni hozzászólás jelentésre a moderátorok felé. Ez a leggyorsabb út ha valaki olyat lát ami nem oda való.
Na de ne offoljuk a témát, lehet folytatni itt.
 #63182  Szerző: Galiba
 
Kedves Mindenki !

Nehéz lenne minden ide írt hozzászólásomra visszaemlékezni, hogy újra leírjam :), de úgy gondolom kár volt az időm pazarolni arra, hogy ide írjak ! Elkövettem egy hibát, mégpedig azt, hogy nem hívtam fel Gyulát, amikor a hozzászólását olvastam, hogy módosítsa és ha ennyire szűk látókörű, akkor járjon utána, hogy kit takar a nick, majd ha valóban én vagyok aki negítv kritikával illette a rádiót, akkor célozgathat.
Ez a rádió sajnos egy halva született ötlet, és bár sokan szeretnének pénzt keresni, azt gondolom, mindenki azzal foglalkozzon amihez ért, ne pedig azzal, hogy másokat kihasznál.
Talán Geszti Pétert lehetne idézni, amikor ezt mondta a tehetségkutató műsorban az egyik versenyzőnek: Mindenki jó valamire, ha másra nem, elrettentő példának !
Ezt nagyon komolyan gondolom, hogy erre a rádióra igaz, mert valaki kapott egy nagy lehetőséget az élettől, de a lehetőséggel élni kell, itt pedig a rádió nem fejlődik, hanem sorvad. Kapott a szakmában jártas emberektől tanácsokat, segítséget, de ezzel mit sem törődve, széllel szembe kezdett el vizelni.

Üdv:
Gálik István

ui.: Lám lám, az igazság fájdalmas

Crazy FM topik a rádió talajdonosának kérésére törölve.

Erről ennyit !
 #63180  Szerző: markfelt
 
Továbbá:

Felhívnám a műsorszolgáltatók figyelmét arra, hogy ahogy elvileg eddig sem lehetett, ezután sem fogunk topikot törölni! Pontosabban ezek után semmilyen esetben sem!

Amennyiben vannak problémás hozzászólások, amik jelentősen árthatnak a rádió image-ének, részletek a szabályzatban.
 #63179  Szerző: markfelt
 
Kedves Mindenki!

Sajnálattal értesültem arról, hogy a Moderátor kolléga lecsupaszította a terepet, anélkül, hogy erről előzetesen bárkit is (neadjisten például az adminisztrátort, azaz engem) értesített volna.

Annak ellenére, hogy valóban rendet kellett volna teremteni, például a problémás felhasználók figyelmeztetésével, később tiltásával és végső esetben törlésével, ez sajnos egy elég nagy hiba volt, amiért a csapat nevében én kérek elnézést.

Sajnos mivel az ilyen lépés visszavonhatatlan és a törölt adat menthetetlen, nem tudom visszaállítani a topic eddigi hozzászólásait, így tiszta lappal kell kezdenünk.

Amiért ez bekövetkezett, sajnos meg kell fosztanom LuciFerkot moderátori jogosultságától, amit nagyon sajnálok, hiszen vele nagyon jó a személyes kapcsolatom. Talán megérti ő is, hogy ez a figyelmetlenség miatt bekövetkezett rossz döntés nem maradhat szankció nélkül, ellenkező esetben még nagyobb lenne a kár.

Köszönöm eddigi munkádat!

Viktor, arra kérnélek, hogy gondold át még egyszer, amit írtál, ha továbbra is azon az állásponton vagy, hogy nem szeretnél a továbbiakban moderátor lenni, tiszteletben tartom, viszont én annak örülnék, ha maradnál.

A Radiosite.hu jelentős átalakulás és megújulás előtt áll, ideértve a fórumot is. Az új médiatörvény miatt komoly változtatások kellenek. Úgy gondoltam, hogy a számomra legbiztonságosabb megoldás a továbbiakban az lenne, ha meg is szűnne teljesen a fórum és a véleményezési lehetőség csak egy, a portálon lévő, több funkcióval kibővített kommentelésre terjedne majd ki, azonban ennyire nem lehetek önző és nem rombolhatok szét egy közösséget, így inkább elkerülök egy olyan döntést*, amit később megbánnék. Ebből fakadóan erről a fórumtörlő, s azt sóval behintő szándékomról letettem.

Szóval reformok lesznek, és ebbe sajnos nem férnek bele olyan hibák, melyek nagyban rontják a fórum és a portál hírnevét.

Tisztelettel,
Admin

*: jobban átgondolva ez a fórum kicsit a twitterhez hasonlít - ami itthon még gyerekcipőben van, nyugaton viszont aranykorát éli -: "ami a twitteren megjelenik hétfőn, az kedden a blogokra kerül, szerdán az internetes portálokon lesz belőle hír, csütörtökön felkapja a tévé és pénteken jut el az írott, "analóg" sajtóig". Hihetetlenül gyors itt az információáramlás, ezért nem lehet megszüntetni.
 #63178  Szerző: jimmer
 
Kedves Moderátor és minden fórumozótárs!

Mivel ELVILEG EZ EGY SZAKMAI FÓRUM, ezért nem értem, hogy pár hozzászóló személyeskedése miatt, miért kellett egy egész topicot törölni? Van itt úgy tudom lehetőség arra, hogy a nem kívánt személyektől megszabaduljatok. DE az, hogy elkezdünk egy szakmai fórumban a szakmáról beszélni, és hogy egy adott rádióban mik a hibák, mi nem jó, és mit kellene máshogy, majd ezek után az egész eltűnik..

A vélemény nyilvánítása úgy látszik, most már itt sem működik.

Kérem az érintetteket, hogy globális moderátori "munkaköröm"ből felszabadítani szíveskedjen, a továbbiakban ezen az állítólag szakmai fórumon nem kívánok ilyen "tisztséget" képviselni.

üdvözlettel

Csőszi Viktor
Rádió Smile
Kiskunfélegyháza
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41