RADIOSITE Fórum

  • Rádió Érd - Érd - 87.8 MHz

 #115753  Szerző: csokie
 
Nem tudom, én néha rátévedek erre az adóra, de komolyan, most ki hallgatja ezt a förmedvényt? Olyan halk mint az állat, minden más adó ordít hozzá képest.

Vételkörzete érd határában optikai rálátással is csak majdnem zajmentes sztereó tetőantennával(!); KB 3 kilométerre lakom az adótól ráadásul magasabban fekszik mint az én lakóhelyem. RDS a kocsiban még nekem soha nem is jött le. Műsorok csapnivalók, 5 percet nem tudok a 87.8-on tölteni, inkább várok míg elnyomja valami ES terjedés...

Ez a "*****" vagy a "*****" rádió?
 #100342  Szerző: mlaszlo
 
milan93 írta:Netes hallgatottság:

Stream Title: Radio Erd FM 87,8
Stream Description: Unspecified description
Content Type: audio/mpeg
Mount started: Thu, 19 Jul 2012 21:05:18 +0200
Bitrate: 160
Current Listeners: 4
Peak Listeners: 7
Stream Genre: Radio Erd FM 87,8
Stream URL: http://www.radioerd.hu
Current Song:
Köszi, bár fm hallgatottság érdekesebb lenne, de tudom ilyen nem készül.
 #100338  Szerző: orrhang
 
off
nem egy (eredetileg) szakmai fórum
ez mar reg nem az baratom, hanem a tizenegyketeves(vagy agyilag olyan szinten allo), magat mindenhez(de kifejezetten a radiozashoz, autovezeteshez es a focihoz) ertonek kepzelo, tenylegesen szakmai dolgokrol beszelgetni akarokat eluldozo embereknek a jatszotere

on
 #100337  Szerző: mszilárd
 
milan93 írta:Netes hallgatottság
Csak halkan kérdem... az ilyet miért nem lehet kirakni a fórumról? Nem személy szerint őt, hanem általánosítva azokat, akik folyamatosan értelmetlen hozzászólásokat írnak, mintha ez egy általános dumahely lenne, nem egy (eredetileg) szakmai fórum? Most a saját hozzászólásom is ide tartozik... :) de muszáj megkérdeznem. Mert többek közt ez is az egyik probléma a fórummal - ha már szavazás is van róla. (Esetleges választ-hozzászólást is oda várnám.)
 #100314  Szerző: Milán
 
Netes hallgatottság:

Stream Title: Radio Erd FM 87,8
Stream Description: Unspecified description
Content Type: audio/mpeg
Mount started: Thu, 19 Jul 2012 21:05:18 +0200
Bitrate: 160
Current Listeners: 4
Peak Listeners: 7
Stream Genre: Radio Erd FM 87,8
Stream URL: www.radioerd.hu
Current Song:
 #100311  Szerző: mlaszlo
 
Kíváncsi lennék vajon hányan hallgathatják a rádiót, illetve tulajdonképpen kinek is akarnak szólni.
A lefedettség nagyon gyenge, a fél várost nem fedi le, okosabb lett volna Parkvárosba tenni az adót, mert most Érd alacsonyan fekvő részén van egy egyemeletes ház tetején, így a magasabban fekvő részekre nem szól el.
Zeneileg teljes az összevisszaság, hol mai pop zene megy, hol dance, hol régi slágerek, most éppen eurodance számok egymás után, van amikor pedig komolyzenét ad.
A szlogen pedig valahonnan ismerős: "Rádió Érd FM 87.8, az Érdeklődés középpontjában". A Juniornak is ez volt a szlogenje.
 #82883  Szerző: rdió
 
csokie írta:nem tudom ki hallgatta ÉRDI péntek este az élő közvetítést az up the clubból, de nekem az csalódás volt. Más hallotta-e, tetszett-e neki?
(amúgy minden pénteken közvetítenek a 87.8-on az up the clubból)
Csak szombaton van...22:00 - tól pénteken nincs is nyitva az UP! :)
Én hallgattam, és örülök ,hogy a club zenéknek is helyet adtak a műsorukban.
Teljesítménynövelés valóban mintha lett volna, valahol javult valahol nem. én az M7-en egész jó minőségben hallgatom.
 #82879  Szerző: csokie
 
nem tudom ki hallgatta ÉRDI péntek este az élő közvetítést az up the clubból, de nekem az csalódás volt. Más hallotta-e, tetszett-e neki?
(amúgy minden pénteken közvetítenek a 87.8-on az up the clubból)
 #82878  Szerző: csokie
 
mlaszlo írta:Teljesítmény emelés volt vagy átették máshova az antennát? Parkvárosban jelentősen javult a rádió lefedettsége, most már sokkal jobban jön, sztereóban hallgatható, igaz az RDS nem mindig jön le.
Pénteken jártam a Jegyző utcában, még mindig ott van az antenna.
 #82826  Szerző: mlaszlo
 
Teljesítmény emelés volt vagy átették máshova az antennát? Parkvárosban jelentősen javult a rádió lefedettsége, most már sokkal jobban jön, sztereóban hallgatható, igaz az RDS nem mindig jön le.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12