RADIOSITE Fórum

  • Rádió Érd - Érd - 87.8 MHz

 #72008  Szerző: DWC
 
csokie írta:A Rádió Érd zenei kínálata pár napja nagyon elindult a FACE/AKTIV936 zenei stílusa felé.
Most 2 ilyen sehol sem játszott dal volt: Falco - Der Komissar, aztán fél szemmel mintha New Kids on the Blockot láttam volna kiírva, aztán spot és Black Eyed Peas - Rock Your Body..
Ha ezt komolyan gondolják, akkor Érd kap még egy moslékrádiót, amin minden megy. :gülü2:
 #71981  Szerző: lali87
 
Akkor én messze vagyok mint Makó Jeruzsálemtől :-)
 #71980  Szerző: csokie
 
Pedig ma majdnem a Camponáig tudtam venni a kocsiban :D
 #71979  Szerző: lali87
 
Csepelen 70cm-es bot antennával semmi, pontosabban a Jemne Melodie 87.7 sistereg bele szépen...... :-)
 #71970  Szerző: csokie
 
A Rádió Érd zenei kínálata pár napja nagyon elindult a FACE/AKTIV936 zenei stílusa felé.
 #71832  Szerző: csokie
 
Az nem baj, hogy magasabb területek is vannak Érden, csak lényeges, hogy ne legyen takarásban az adó. Ha lejjebb van az adó de rálátsz akkor tökmindegy, csak se zavarjon bele semmi.
 #71783  Szerző: mlaszlo
 
csokie írta:Klamancsek Krisztián már leírta egy-két oldallal előbb. Amúgy szerintem most sincs annyira rossz helyen az adó.
Nincs annyira rossz helyen, de éppen jó helyen sincs szerintem. Érd ugye nem éppen síkterület, a Jegyző utca és környéke pont egy viszonylag alacsonyabb fekvő rész, a városközpontból parkváros felé haladva folyamatosan magasabban fekvő területek jönnek.
 #71782  Szerző: mlaszlo
 
csokie írta:Az, hogy közszolgálati rádiónak mondja magát az egy dolog, de a rádió hivatalos formátuma "Kisközösségi rádió". Innentől kezdve azt mond, amit akar, a papírformán és a teljesítményén mit sem változtat. 2 Wattot biztosra veszem hogy direkt adtak nekik, nem a Sansz miatt, hanem mert nem sugározhatnak Érden kívülre hivatalosan, amúgy is sok rádió van a térségünkben.
Nagyon szeretni kell majd ezt a rádiót az embereknek, hogy a recsegések, meg a sistergések ellenére is hallgassák.
De ehhez megint csak oda lyukadunk ki, hogy miért kell a Class-Neo-Rádió1 vonalat erőltetni még itt is egy közszolgálati rádióban? Nekem ez nagyon nem szimpatikus, aki akarja az meghallgatja a "nagyobbakon" is. Érdi híreket meg max elolvassa az Érdi Újságban vagy megnézi az Érd TV-n. Külön saját zenei repertoárral talán ott lehetne tartani a hallgatókat szerintem. De ez a Pussycat Dolls, Chris Brown, David Guetta kínálat nem fog így megélni itt Érden. Persze megint azt mondom, hogy nincs ezekkel a zenékkel semmi gond, csupán hogy legalább 4 másik helyen is meghallgatható.
De cáfoljatok meg.
Igazad lehet, csak 2 wattal nem látom nagyon értelmét elindulni, még a Rádió6-ot is kevés helyen hallom, pedig annak teljesen oké a lefedettsége, akkor mit akar egy ilyen rádió amit az adótól pár kilométerre alig lehet fogni. Többnyire a Pesti vagy az országos adók szólnak az üzletekben, illetve autókból.
 #71770  Szerző: csokie
 
Klamancsek Krisztián már leírta egy-két oldallal előbb. Amúgy szerintem most sincs annyira rossz helyen az adó.
 #71766  Szerző: LuciFerko
 
hol lehet az adó?
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12