RADIOSITE Fórum

  • Méz Rádió - Veszprém - 103.1 MHz

 #79944  Szerző: best
 
olvaso1 írta:Ha valaki lát egy hírdetést, hogy hamarosan új rádió stb..., akkor elkezdi érdekelni a dolog, és várja mi lesz belőle.
Elhiszed, hogy nem érdekli és nem várja? Max. a szakmabelieket, Jam rajongókat.
 #79942  Szerző: markfelt
 
Névválasztás... hmm. Még van pár napjuk meggondolni magukat. :)

Bár azt elérik ezzel, hogy a városban egy ideig "mindenki erről fog beszélni", de hosszú távon szerintem komolytalanná teszi a szóban forgó név a rádiót.
 #79939  Szerző: szemilan
 
best írta: 1 hét alatt a civil elfelejti azt is, hogy rádió indul, nemhogy melyik frekvencián ;)

Azért ez nem egészen így van. Ha valaki lát egy hírdetést, hogy hamarosan új rádió stb..., akkor elkezdi érdekelni a dolog, és várja mi lesz belőle. (persze ha elrontják, nem így lesz...maga a név sem túl szerencsés)
Indulás után:
A hallgató meglátja a reklámplakátot, odateker és belehallgat. (persze ha sikerült az érdeklődését felkelteni.)

Ha tetszik neki amit hall megosztja rokonokkal, barátokkal.
Ha sikerül "odaragasztani" a hallgatót a rádió elé nem csak egy hétig fogja mondani, hogy Méz Rádió.
 #79937  Szerző: benjamin
 
Ilyen nevvel biztos menoek lesznek. :hehe:
 #79931  Szerző: best
 
Indulni fog, és a promó is kész. Mit siessenek? 1 hét alatt a civil elfelejti azt is, hogy rádió indul, nemhogy melyik frekvencián ;)
 #79925  Szerző: Milán
 
soge írta:hétfőn indul a rádió, de még se egy logó, se egy honlap, se akármilyen kampány.... :s
Simán lehetne a micimackó, alá hogy Méz Rádió :D
 #79910  Szerző: asimov
 
Legyen ugy! :)
Legalabb lesz mire fognom azt, hogy miert kell(ene) uj rado.. Keresek egy ideje, de talan az igenyeim tul extrak... mert nem akadtam olyanra, ami egyben rendelkezik az alabbi tulajdonsagokkal:
- RDS
- hordohozhato (halozati vagy elemes uzem)
- kulso antennat is ra lehet csatlakoztatni (barkacsolas nelkul)
Esetleg javaslat?
mlaszlo írta: Szerintem 0,2 MHz távolságra már nem lenne szabad zavarnia, persze ez vevőfüggő is lehet. Nálunk a 100.3-on jön a Lánchíd és 100.5-ön a Kab-hegyi Class FM és utóbbi egyáltalán nem zavarja a 100.3-at.
 #79909  Szerző: soge
 
rmihaly76 írta:103.1 MHz-en -ugyan meg nagyon halkan- de "beszurodik" a budapesti ClassFM ado (103.3 MHz)
Nem lesz ebbol gond?
szerintem nem, a 94.6 rádió 1 is elnyomja a beszűrődő 94.5 fehérvár rádiót. többnyire.
 #79908  Szerző: mlaszlo
 
rmihaly76 írta:103.1 MHz-en -ugyan meg nagyon halkan- de "beszurodik" a budapesti ClassFM ado (103.3 MHz)
Nem lesz ebbol gond?
Szerintem 0,2 MHz távolságra már nem lenne szabad zavarnia, persze ez vevőfüggő is lehet. Nálunk a 100.3-on jön a Lánchíd és 100.5-ön a Kab-hegyi Class FM és utóbbi egyáltalán nem zavarja a 100.3-at.
 #79906  Szerző: asimov
 
103.1 MHz-en -ugyan meg nagyon halkan- de "beszurodik" a budapesti ClassFM ado (103.3 MHz)
Nem lesz ebbol gond?
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26