RADIOSITE Fórum

  • Méz Rádió - Veszprém - 103.1 MHz

 #79966  Szerző: Zoey
 
admin írta:Névválasztás... hmm. Még van pár napjuk meggondolni magukat. :)

Bár azt elérik ezzel, hogy a városban egy ideig "mindenki erről fog beszélni", de hosszú távon szerintem komolytalanná teszi a szóban forgó név a rádiót.
Na igen, elég érdekes a névválasztás. Bár várjuk ki a végét, ki tudja, milyen műsorok lesznek benne... :)
 #79962  Szerző: mate0130
 
milan93 írta:
mate0130 írta:Én nagyon örülök neki, hogy lesz egy helyi rádió már végre itt Veszprémben. :) Egyébként hétfőn odatekertem és 11-től 16 óráig már szólt a Méz Rádió :o kicsit meglepődtem. De akkor ezek szerint jövő hétfőn indul...
Tesztelik a cuccost, szerintem mindennap érdemes odatekerned :)
Egyébként http://mezradio.hu
Ja értem, kösz!
 #79961  Szerző: szemilan
 
best írta:Nem mindenki olyan elvetemült, mint mi. Hétköznapi ember nem remeg annak hallatán, hogy új rádió indul valahol. Erre szerettem volna utalni. Persze, hogy várják páran a rádiót, én is várom; de mint mondtam a hétköznapi utca embere nem fogja megjegyezni és észben tartani, hogy "új rádió indul, új rádió indul, új rádió indul". :oops:
Ha a hétköznapi utca embere kimegy a városba és látja a plakátokat, hírdetéseket, akkor észben tudja tartani. Anélkül nehéz lesz.
Magától pedig nem fognak a frekvenciára találni az emberek.
 #79959  Szerző: best
 
Nem mindenki olyan elvetemült, mint mi. Hétköznapi ember nem remeg annak hallatán, hogy új rádió indul valahol. Erre szerettem volna utalni. Persze, hogy várják páran a rádiót, én is várom; de mint mondtam a hétköznapi utca embere nem fogja megjegyezni és észben tartani, hogy "új rádió indul, új rádió indul, új rádió indul". :oops:
 #79956  Szerző: Milán
 
mate0130 írta:Én nagyon örülök neki, hogy lesz egy helyi rádió már végre itt Veszprémben. :) Egyébként hétfőn odatekertem és 11-től 16 óráig már szólt a Méz Rádió :o kicsit meglepődtem. De akkor ezek szerint jövő hétfőn indul...
Tesztelik a cuccost, szerintem mindennap érdemes odatekerned :)
Egyébként http://mezradio.hu
 #79954  Szerző: mate0130
 
Én nagyon örülök neki, hogy lesz egy helyi rádió már végre itt Veszprémben. :) Egyébként hétfőn odatekertem és 11-től 16 óráig már szólt a Méz Rádió :o kicsit meglepődtem. De akkor ezek szerint jövő hétfőn indul...
 #79952  Szerző: soge
 
akikkel én beszéltem, mind örültek neki, csak csodálkoztak hogy miért nem hallottak még róla semmit így 5 nappal az indulás előtt sem
 #79951  Szerző: szemilan
 
best írta:
olvaso1 írta:Ha valaki lát egy hírdetést, hogy hamarosan új rádió stb..., akkor elkezdi érdekelni a dolog, és várja mi lesz belőle.
Elhiszed, hogy nem érdekli és nem várja? Max. a szakmabelieket, Jam rajongókat.
A Méz rádiót el is hiszem, hogy nem nagyon várja senki. Alább is írták, hogy plakát sincs. Viszont, ha lenne biztosan várnák jónéhányan. Veszprémben nincsen helyi rádió.
 #79945  Szerző: soge
 
de mi értelme rádiót indítani, ha az embereket "nem érdekli"?
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26