RADIOSITE Fórum

  • Radio BRO 91.4

 #71212  Szerző: Milán
 
Mi értelme van a 30 napos engedélynek?Megveszik azért az adót?
 #71210  Szerző: JoNeS
 
JoNeS írta:Az is eszembe jutott, hogy a bőr név nem csak nem találó, hanem több mint egy éven keresztül, a pont fm-en Hartmann Zoltán délutáni műsorvezető beceneve volt. Ez jogilag is problémás, persze az is tuti, hogy a kutya sem fog perelni. Ha tudták, értelmetlen, ha nem, nem néztek utána. Valaki érti miről is szól ez a - bőr, aki egy baromnak tűnik, de mégsem mert a mi emberünk - dolog?
Ehh... Elolvasva, negatívnak tűnök, tehát lelőttem magam :D
 #71209  Szerző: chromsix
 
Lehet azért, mert úgy vannak vele hogy hétvége van és ilyenkor úgy sem monitorozik senki. Meg aztán, úgy is csak pár óra van már hátra... :)
 #71208  Szerző: JoNeS
 
Az is eszembe jutott, hogy a bőr név nem csak nem találó, hanem több mint egy éven keresztül, a pont fm-en Hartmann Zoltán délutáni műsorvezető beceneve volt. Ez jogilag is problémás, persze az is tuti, hogy a kutya sem fog perelni. Ha tudták, értelmetlen, ha nem, nem néztek utána. Valaki érti miről is szól ez a - bőr, aki egy baromnak tűnik, de mégsem mert a mi emberünk - dolog?
 #71207  Szerző: JoNeS
 
admin írta:Megy a 91.4
Műsorvezetés is van.

RDS TEST az RDS :)

És tök zajos, holott tegnap majdnem szétesett a hifi, olyan erősen jött.

De miért indulnak el a rádió engedélyben szereplő éjfél előtt? Minden bizonnyal az adó berendezést szakemberek indítják el, akkor viszont nem kell próba adást csinálni, a műsorvezető, végkép nem indokolt...
 #71197  Szerző: markfelt
 
Megy a 91.4
Műsorvezetés is van.

RDS TEST az RDS :)

És tök zajos, holott tegnap majdnem szétesett a hifi, olyan erősen jött.
 #71193  Szerző: JoNeS
 
Spolores írta:Ha már a gagyiknál tartunk, ez odacsap: http://www.youtube.com/watch?v=BHxTXcS_ ... re=related
huhhh :D Pedig ennyi erővel, lehetett volna jó is....

Továbbra is távol áll tőlem a fikázás, hiszen még nem hallottunk belőle semmit, és ne legyen igazam, legyen hiperszuper!
 #71191  Szerző: Gyurii91
 
Spolores írta:Ha már a gagyiknál tartunk, ez odacsap: http://www.youtube.com/watch?v=BHxTXcS_ ... re=related
A csajban, mintha magamat látnám. Én is ugyanezeket mondom, és így nyomogatok. :D Bár itt nincs nagy választék, de a Hamu és gyémánttól elfog már a rosszul lét engem is... :(
 #71159  Szerző: JoNeS
 
elek írta:
JoNeS írta:Csak nehogy nagyobb legyen a füstje, mint a burnje :)

Aggódsz?
Nem kifejezetten aggodalom, de rádiós szakembereket nem igazán láttam a névsorban. Szupermannel dolgoztam már, (rádió extrém) ötlet ember, de nem tudja mit hogy lehet megvalósítani, nem rádiós, és ha kevesen lesznek akik a szakmai részéhez értenek, akkor káosz lesz. Ez nekem csak azért gond, mert ha megint telekiabálják a netet meg az étert hogy mekkorák vagyunk és rossz lesz a produktum, akkor a rádiós szakma amúgy is alacsony ázsiója, még lejebb csúszik. Nem féltékeny vagyok, csak elkeseredett a sok minősithetetlen és gagyi dolog miatt...
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18