RADIOSITE Fórum

  • Radio BRO 91.4

 #71230  Szerző: chromsix
 
JoNeS írta:hogy az elején nagy figyelmet kapnak, hibát követnek el párszor, véteni is fognak a törvényben meghatározottnak, talán szándékosan is. Szerintem nem rádiós megközelítéssel készülnek a műsorok...
nem is hangzik ez olyan rosszul... :)
 #71226  Szerző: mlaszlo
 
milan93 írta:
admin írta:Leállt.
Saccra kb 0,5-1 watt lehetett ez a mai próba. A tegnapi már icipicit több, kb 3 kiló. :)
Tegnap jelezték Enyingről hogy ott is jön.
Tegnap nagyobb teljesítménnyel ment, mint a mai teszt alatt. Ma Érden se volt nyoma a rádiónak.
 #71225  Szerző: Milán
 
admin írta:Leállt.
Saccra kb 0,5-1 watt lehetett ez a mai próba. A tegnapi már icipicit több, kb 3 kiló. :)
Tegnap jelezték Enyingről hogy ott is jön.
 #71224  Szerző: JoNeS
 
chromsix írta:Még így is kevesebbe kerül mintha egy hónapos reklámkampányt vezetnének le valamelyik nagy tévécsatornán. Aztán ha vége lesz minden műszaki eszközt el is lehet adni, tehát nem megéri? És még a reklámértékéről nem is beszéltem.
Mivel állítólag fizetést kapnak az ott dolgozók és a technika gondolom bérelt, a költség annyira nem kicsi. A reklám kampányon látszik hogy nem tesznek bele pénzt. Ha underground elektronyos zenei rádió, akkor erősen behatárólt a hallgatói réteg, bár sokan vannak akik azért is hallgathatják, feltételes módban, mert már más adókkal, tele a hócipőjük. Ellenben ha a dj szettek között egyszercsak megszólaló, nem átgondolt, nyelvtanilag és tartalmilag kifogásolható mondatok hangoznak el, akkor a kevés is csökken. Mind e mellett, másodlagos bevétel is van, a bulikkal. Amiknek a közvetítése is szabályzott, de nem biztos hogy betartják. Szerintem, hasra... 10 millióból röhögve megáll a dolog. 10 millióért televíziós burn promó nem sok lenne, bár ez csak Budapest. Ellenben felmérhetik, hogy van e igény az elképzelésre, amiről állítom, csak egy játszadozás. Azt jóslom, hogy az elején nagy figyelmet kapnak, hibát követnek el párszor, véteni is fognak a törvényben meghatározottnak, talán szándékosan is. Szerintem nem rádiós megközelítéssel készülnek a műsorok, tehát új hatása lehet. Kérdés, hogy meg találják e az egyensúlyt. Ha igen, vanm benne ráció. Ha nem akkor is megérte a fenntartóknak. Szóval hajrá!
 #71223  Szerző: IstvánB
 
Miklóson nem is jön, ha még megy egyáltalán.
 #71220  Szerző: markfelt
 
Leállt.
Saccra kb 0,5-1 watt lehetett ez a mai próba. A tegnapi már icipicit több, kb 3 kiló. :)
 #71217  Szerző: chromsix
 
Még így is kevesebbe kerül mintha egy hónapos reklámkampányt vezetnének le valamelyik nagy tévécsatornán. Aztán ha vége lesz minden műszaki eszközt el is lehet adni, tehát nem megéri? És még a reklámértékéről nem is beszéltem.
 #71213  Szerző: JoNeS
 
chromsix írta:Lehet azért, mert úgy vannak vele hogy hétvége van és ilyenkor úgy sem monitorozik senki. Meg aztán, úgy is csak pár óra van már hátra... :)
:D Akkor már most le van tojva minden? :D Ami még tetszik, hogy azon gondolkodtak először, hogy kalóz rádióként indulnak :D Ez nem a 80as évek Urak :)
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18