RADIOSITE Fórum

  • Frisss FM - Szombathely - 97.7 MHz

 #88225  Szerző: Zoey
 
http://www.frisss.hu/hirek/ismerd-meg

"Egyetlenegy rádióban nem lesz ilyen magas a zenék száma, mint nálunk."
"nálunk nem lesz az a klasszikusnak tartott kívánságműsor."
"egy speciális módon lehet dalt kérni, küldeni, ami egyenlőre még „hétpecsétes titok”, ám január 2-án eláruljunk mindenkinek. Horváth Áron műsora garantáltan nagy durranás lesz."
"magyar kereskedelmi rádió akkora értékű ajándékot, amekkorát mi tervezünk átadni egy szerencsésnek, a következő év első felében, még nem adott"


Kíváncsian várom, Szombathelyen, a két erős helyi rádió mellett mire lesz képes a Frisss. Szurkolok persze! ;)
 #88211  Szerző: csadam
 
djlacee írta:Valóban elég kellemes lefedettsége van, Sárváron ST+RDS, a többi szombathelyin meg sem áll a seeker (kivéve Hegyközségben) és még itt, Nagycenk előtt is nyöszörgött egy kicsit
RDS:
PS: FRISSSFM / 97,7____ / TEL.:___ / -telefonszám- (nem tudtam megjegyezni, most meg nem találom sehol :D)
PTY: EASY M
RT: üres
Nekem is jön, de ha tropó van, akkor lőttek neki...
 #88210  Szerző: djlacee
 
Valóban elég kellemes lefedettsége van, Sárváron ST+RDS, a többi szombathelyin meg sem áll a seeker (kivéve Hegyközségben) és még itt, Nagycenk előtt is nyöszörgött egy kicsit
RDS:
PS: FRISSSFM / 97,7____ / TEL.:___ / -telefonszám- (nem tudtam megjegyezni, most meg nem találom sehol :D)
PTY: EASY M
RT: üres
 #87608  Szerző: FLaci81
 
Szombathely-Nemesszalók (kb.55km légvonalban) egész jól nyomja RDS is van , autóval tesztelve egész jól lehet venni, Nemesszalók után Pápa felé kezd rosszabbodni a helyzet, de nem olyan vészes, valahol még Pápán (Szombathely-Pápa kb. 70km légvonalban) is van RDS, érezhető a teljesítmény az adóban, kérem szépen így kell ezt csinálni. Az adó szépen szól (nem úgy mint a Class FM aminek a minőségét szerintem már Pesten ...-ták el, néha úgy torzít mint atom...), a zenék részletességét szépen hallani, grat a rádióhoz. :)
 #87179  Szerző: csadam
 
Mennyivel ad és honnan (Szombathelyen belül)? Az adótól 55 km-re lakom, és simán jön, a vétel minősége nálam a "zajos" kategóriába tartozik, de hallgatható. A 97.1 meg alig jön, ahhoz különleges helyzetnek kell lennie, hogy lehessen fogni. (nyáron könnyen jön) Bocs, ha OFF volt! :)
 #87156  Szerző: djlacee
 
Na mi van, megy már? jó?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8