RADIOSITE Fórum

  • Best of Rock FM

 #87071  Szerző: Máté
 
Nálam a 88.4 Iszonyú gyenge alig kivehető.A 97.6 Viszont Stereo +RDS (bár házon belül mászkálva itt-ott elnyomja Radio Hey)
 #87060  Szerző: zsigulifm
 
zsigulifm írta:Itt Kistarcsán tetőantennával, meg tecsun pl 600 kihúzható antennájával is fullos a dolog.
Most néztem, 88.4 is jön itt zajosan.
 #87041  Szerző: ceve
 
22.ker közepe:

Battáról nálam is csak SSS jön telefonnal, miközben a Rádió6 a legerősebb adó.

97,6 viszont gyönyörűen, még az országosaknál jobban szól.

Első szám viszont Zanzibár volt, amit meghallottam rajta. :S
 #87035  Szerző: djlacee
 
Mi a hiba a streammel?
 #87034  Szerző: LuciFerko
 
Whiplash írta::yeah: Éjfél óta élő adás, ha jól hallom a Karthagos Gidófalvy van a stúdióban.
Ezen miért nem lepődök meg? :troll:
 #87033  Szerző: Whiplash
 
:yeah: Éjfél óta élő adás, ha jól hallom a Karthagos Gidófalvy van a stúdióban.
 #87026  Szerző: csokie
 
a 88.4 telefonnal semmi, tetőantennával meg épphogy jön. Szóval a Rádió 6 Battáról telóval RDS. Ez meg semmi. Lehet hogy a Zsámbéki is dombtetőről megy, és azt fogod :D

szerk:
97.6 megjavult, sztereó, és szépen szól. 88.4 hol erősödik, hol gyengül, lehet fadel nálam?
 #87025  Szerző: LuciFerko
 
csokie írta:97.6 Olyan mintha ki lenne húzódva félig a kis jack dugó, búg a háttérben és a basszus csak középen hallatszik. Aki tapasztalta, az tudja. Hangminőség gyenge, a zenék viszont jók. 88.4 mono szintén, és csak a Zsámbéki üzemel gondolom.
sztem inkább battai, mert mint ahogy látod Fehérváron egész jó. :)
 #87024  Szerző: csokie
 
97.6 Olyan mintha ki lenne húzódva félig a kis jack dugó, búg a háttérben és a basszus csak középen hallatszik. Aki tapasztalta, az tudja. Hangminőség gyenge, a zenék viszont jók. 88.4 mono szintén, és csak a Zsámbéki üzemel gondolom.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 19