RADIOSITE Fórum

  • Best of Rock FM

 #86504  Szerző: csokie
 
Full tisztán RDS-sel jön :) Végre :)
És a hangminőség is teljesen jó :)
Telefonnal lakásban mindenhol fullos.
Van már CT kijelzés is. RT nincs.
Van, hogy 20 percig szépen folyamatosan jön,
van hogy 1 percen belül kétszer is megakad az adás.
Gondolom a mikróval lehet a gond.
 #86501  Szerző: Máté
 
Már megy :yeah: :yes: . Itt nálam Rds-sel ,Stereoban jön a 97.6.
RDS: BESTROCK
 #86325  Szerző: asimov
 
Megeri a szinkron sugarzas, azt a sokszamjegyu osszeget? (Miert alakult ez igy?)
A belinkelt doksi alapjan, ennek a kivitelezese, beallitasa, nem eppen "hetvegi fm transzmitteresek"-nek valo mutatvany...
 #86316  Szerző: markfelt
 
LewyDee írta:
Snake írta:7számjegyű a 2adó ára
párhuzamosan megy a 88.4n százhalombattáról és zsámbékról a műsor, vagy mit takar az ikerfreki? én arra gondoltam hogy offol az egyik míg a másik megy :)
Szinkron sugárzás, amire tudtommal legközelebb Olaszországban van van példa: ISORADIO 103.3

Gondolom Mizar adórendszer lesz.

Kis "tananyag": http://www.broadcastpapers.com/whitepap ... 9B60FF92BC
 #86315  Szerző: LewyDee
 
Snake írta:7számjegyű a 2adó ára
párhuzamosan megy a 88.4n százhalombattáról és zsámbékról a műsor, vagy mit takar az ikerfreki? én arra gondoltam hogy offol az egyik míg a másik megy :)
 #86314  Szerző: Snake
 
7számjegyű a 2adó ára
 #86312  Szerző: Csongii
 
admin írta:1106/2011. A Rádió Média Kft. (Törökbálint 97,6 MHz + Százhalombatta 88,4 MHz + Zsámbék 88,4 MHz, Best of Rock Rádió) helyi kereskedelmi rádiós médiaszolgáltató kérelme a médiaszolgáltatás megkezdésének halasztása iránt

Jól tippeltem.

Egyszerre kell a 3 adót elindítaniuk és gondolom nem így tervezték. Ráadásul a 88.4 ikerfrekvencia, külföldről kell a technikát behozatni.

Speckó cucc kell hozzá? Ez a két 88,4 az két egymás mellett lévő körzet, nem!?
 #86307  Szerző: markfelt
 
1106/2011. A Rádió Média Kft. (Törökbálint 97,6 MHz + Százhalombatta 88,4 MHz + Zsámbék 88,4 MHz, Best of Rock Rádió) helyi kereskedelmi rádiós médiaszolgáltató kérelme a médiaszolgáltatás megkezdésének halasztása iránt

Jól tippeltem.

Egyszerre kell a 3 adót elindítaniuk és gondolom nem így tervezték. Ráadásul a 88.4 ikerfrekvencia, külföldről kell a technikát behozatni.
 #86246  Szerző: markfelt
 
csokie írta:De ha nem adtak be halasztási kérelmet, akkor mennyi napot néz el a hatóság? Itt is érvényes a 14 napos csend után a szerződés bontás?
Én úgy tudom, ezt nem veszik annyira szigorúan.
 #86243  Szerző: csokie
 
De ha nem adtak be halasztási kérelmet, akkor mennyi napot néz el a hatóság? Itt is érvényes a 14 napos csend után a szerződés bontás?
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19