RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #91155  Szerző: Risefan
 
Kedves RisefaN! Szakzsargonnal élve CHR, azaz Contemporary Hit Radio. Napjaink legismertebb zenéi fognak forogni: pop, dance, r&b, hip-hop stílusokból.
Vagyis Radio 1 klón.
 #91133  Szerző: djlacee
 
És Adele - Rolling in the deep van kint :gülü2: lesz egy Rádió2
 #91130  Szerző: radukanorbert
 
LuciFerko írta:
radukanorbert írta:Úgy néz ki, hogy jövőhéten már lehet indulnak. Most írták ki FB-ra:
Már csak pár óra és hivatalosan is megkezdődik a visszaszámlálás... KÉSZÜLJ A LEGNAGYOBBAKRA!
azaz éjféltől teszt? :)
Azaz szerintem éjféltől indul a visszaszámlálás. Gyanítom holnap aláírják a szerződést és kedden indulnak.
 #91129  Szerző: LuciFerko
 
radukanorbert írta:Úgy néz ki, hogy jövőhéten már lehet indulnak. Most írták ki FB-ra:
Már csak pár óra és hivatalosan is megkezdődik a visszaszámlálás... KÉSZÜLJ A LEGNAGYOBBAKRA!
azaz éjféltől teszt? :)
 #91051  Szerző: radukanorbert
 
LuciFerko írta:
radukanorbert írta:
LuciFerko írta:Remélem ugyanakkora lesz a vételkörzet, mint ami a Juvénak volt :)
Szerintem igen. Miért ne lenne akkora? :)
Ha esetleg máshova kerülne az adó.
Gyanítom arra vigyáznak, hogy kisebb ne legyen
Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy mikor szólal meg a tesztadás :)
 #91050  Szerző: LuciFerko
 
radukanorbert írta:
LuciFerko írta:Remélem ugyanakkora lesz a vételkörzet, mint ami a Juvénak volt :)
Szerintem igen. Miért ne lenne akkora? :)
Ha esetleg máshova kerülne az adó.
 #91047  Szerző: radukanorbert
 
radioskuki írta:
ceve írta:
radioskuki írta:http://www.facebook.com/MusicRFM

Ezek lesznek :party:
Biztos, hogy nem egy újabb médiahack?

Belájkolták az egyik fő konkurenst, és a saját szövegekben is látok helyeSCHMITTrási hibákat. Az egész nem túl profi munka.

Van egy ilyen is, ez nyilvánvaló kamu: http://www.facebook.com/pages/Music-Rad ... 2309507284
Az utóbbi az biztos, hogy médiahack, hiszen nem Music Rádió lesz a nevük... viszont én látok némi fricskát a Juventus belájkolásán :D hiszen az ő frekijükre kerültek :D :megusta:
Érdekelne még, hogy mit tudsz :)
  • 1
  • 553
  • 554
  • 555
  • 556
  • 557
  • 565