RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #91192  Szerző: ceve
 
radukanorbert írta:
ceve írta:
radioskuki írta:http://www.facebook.com/MusicRFM

Ezek lesznek :party:
Biztos, hogy nem egy újabb médiahack?

Belájkolták az egyik fő konkurenst, és a saját szövegekben is látok helyeSCHMITTrási hibákat. Az egész nem túl profi munka.
100%, hogy ez lesz a neve. Hogy a Facebook oldal hamis, vagy sem, azt nem lehet tudni
" Tisztelt Üzemeltető! A 89.5 frekvencián nemsokára induló Rádió marketing vezetőjeként felszólítom arra, hogy fejezze be a nevünkben való írogatást. Ennek az oldalnak semmi köze a hamarosan induló 89.5 Music Fm Rádióhoz, így semmi jogalapja nincs az erre való hivatkozásnak. Ön semmiféle szerződést nem írt alá, amire a napi posztban hivatkozik. Mi ez a bohóckodás? Jelzem a Facebook oldal letiltása a mai napon megkezdődött! "

:punch:
 #91177  Szerző: radukanorbert
 
csonkamate írta:uj ado király nem rádió2 music rádió 89.5 készülj budapestre érkezünk
már a héten elindul mert irják a szerzödést a médiatanácsal
OFF
Tudom, hogy már párszor lett említve, de nem lehetne értelmesen írni? Nem kell sok hozzá, csak ha leírtad, akkor elküldés előtt elolvasni. És itt most nem helyesírási hibákról van szó, hanem, hogy a leírt "szöveg" elolvasva értelmetlen. Bocsi az OFF-ért.
 #91176  Szerző: csonkamate
 
uj ado király nem rádió2 music rádió 89.5 készülj budapestre érkezünk
már a héten elindul mert irják a szerzödést a médiatanácsal
 #91160  Szerző: lali87
 
OFF:
Mostanában sokat vagyok Nógrád megyében :-) És ott a rádiók 2/3-a 3/4-e szlovák, volt időm szondázni az ottani rádiókat, gyakran hallgattam az Europa2-őt és meglepő módon nem olyan könnyű ráunni mint az R1-re. Ezzel csak azt akarom mondani lehet ezt a "rádióegyes stílust" sokkal jobban is csinálni remélem nekik sikerül :-) :yes:
 #91156  Szerző: Milán
 
LuciFerko írta:Remélem ugyanakkora lesz a vételkörzet, mint ami a Juvénak volt :)
Akkor lehetne hallgatni itt is.
  • 1
  • 552
  • 553
  • 554
  • 555
  • 556
  • 565