RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #174752  Szerző: zenefalo
 
adika4444 írta: 2018.03.10. 10:10 A születésnap alkalmából az online nem akar javulni?
A kapcsolódás már elég gyors, de valahogy a hangzás még mindig nem az igazi, mint ha kicsit alacsonyabb hangszínen szólna. Szóval nem olyan jó...
Egyszerűen le kellene kapcsolni róla a processzálást szerintem, mert agyonkompresszált, és pluszban agyontömörített.
 #174737  Szerző: adika4444
 
A születésnap alkalmából az online nem akar javulni?
A kapcsolódás már elég gyors, de valahogy a hangzás még mindig nem az igazi, mint ha kicsit alacsonyabb hangszínen szólna. Szóval nem olyan jó...
 #174732  Szerző: robert11
 
Engem is meglep Fridi műsorának megszűnése.
Szerintem rájöttek hogy ez egyáltalán nem illik bele a képbe de akkor nem volt értelme elindítani vagy kevesen hallgatták az is meglehet. Ez csak az én feltételezésem.
Viszont a szerkesztők meghallgatták kéréseink, mert ugye én is mondtam hogy a perfect remixes változata nem igazán jön be ugyan ezt írták Bocsiéknak is hétfőn egy smsező írta hogy ki ez aki átalakította rosszúl hangzik stb de már újra a megszokott formában hallhatjuk eredetiben.
 #174730  Szerző: tomee
 
Azért Friderikusz a legritkább esetben szokott huzamosabb ideig egy helyen maradni. Bochkorékat végső soron elég profin sikerült beilleszteni a struktúrába a Harsányi Leventés/Istenes Bencés vergődés után.
 #174729  Szerző: Dani
 
Chucky írta: 2018.03.09. 21:28
Tomi76 írta: 2018.03.09. 15:24 Nem tartott sokáig...
http://radiosite.hu/megszunik-frideriku ... sic-fm-en/
Szomorú! Kár érte! Remélem halljuk még valahol. :(
Már nem azért, de akkor ennyi erőből a Bochkor műsort is meg kellene szüntetnie a MusicFM-nek, mert az sem igazán való a műsorstruktúrába... Mi lehet a valódi oka Friderikusz kirúgásának?
 #174727  Szerző: tomee
 
Dawe1797 írta: 2018.03.08. 23:39
tomee írta:Sokszor amúgy azt érzem, hogy finoman szólva feledésbe merült, hogy amiért mostanság a R1-et utálják, az kicsivel több, mint 3 évvel ezelőttig a Music FM reszortja volt.

Szóval, amikor azon megy az elmélkedés, hogy vajon mi lesz ennek a rádiónak a sorsa, és hogy mennyire fair meg igazságos, ami vele történhet, emlékezzünk már vissza arra is, hogy anno milyen körülmények között jött létre és milyen céllal. :)
De mégse fikázott soha senkit, mint ahogy most a szar R1 teszi. ;)
Sztem ez tök marginális tényező, mert azért az sem normális dolog, hogy egy rádió itthon egyedül amiatt lehet sikeres, ha politikai hátszele van, de ha ez megszűnik, kb. mehet a levesbe.

A R1-et sztem messze nem kell annyira komolyan venni, mint amennyire komolyan veszi saját magát. Egyszer ott is el fog múlni a varázslat, ami élete hívta azt az egészet, plusz már most is egyedül attól nyom minimálisan is bármit a latba, hogy Balázsék reggelente ott bohóckodnak. Ugyanakkor halkan megjegyzem, hogy Bochorhoz hasonlóan már ott is fel lehet fedezni a kiégés jeleit.
 #174719  Szerző: Dawe1797
 
tomee írta:Sokszor amúgy azt érzem, hogy finoman szólva feledésbe merült, hogy amiért mostanság a R1-et utálják, az kicsivel több, mint 3 évvel ezelőttig a Music FM reszortja volt.

Szóval, amikor azon megy az elmélkedés, hogy vajon mi lesz ennek a rádiónak a sorsa, és hogy mennyire fair meg igazságos, ami vele történhet, emlékezzünk már vissza arra is, hogy anno milyen körülmények között jött létre és milyen céllal. :)
De mégse fikázott soha senkit, mint ahogy most a szar R1 teszi. ;)
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 565