RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #91238  Szerző: csokie
 
csonkamate írta:az hogy lehet hogy én petöfirádiót fogom a 89.5ön
de recsegve jön érdekes jelenség
ez nálam
delehet hoogy nemm eggyszellektiv tunerred van azérrtlehetez
 #91235  Szerző: mlaszlo
 
csonkamate írta:az hogy lehet hogy én petöfirádiót fogom a 89.5ön
de recsegve jön érdekes jelenség
ez nálam
Nem a 89.4-ről szűrődik be?
 #91228  Szerző: radukanorbert
 
HardGM írta:http://www.facebook.com/musicfmhungary <--- Szerintem ez a hivatalos Facebook oldaluk. A Juventus Reggel korábbi 2 műsorvezetője is "lájkolta" az oldalt. Lehet, hogy itt hallhatjuk újra Petrát és Tomit?:D
Ha ők is likeolták, akkor erőssen gyanús, hogy ez már az eredeti.
 #91226  Szerző: asimov
 
:D
Azota eltunt a sercegos "csend" es remelem, nem is jon vissza.
pébégáz írta:Ez már kezd félelmetes lenni. Fadingel a csend. Mint valami thriller. The fading of silence. :)
 #91221  Szerző: asimov
 
Akkor -ahhoz kepest, hogy varosban vagyok- egeszen eddig megusztam ezeket, mert ez az elso ilyen "szellemzaj", ezzel a radioval. A regi hifi-m meg a szamitogepet is erzekelte, de a Blau autoradio -hal istennek- mar teljesen immunis az ilyen "belso" jelforrasokra.
Egyszer megcsinaltam mar ezt, de most ismet kihuzgaltam a villamos/halozati cuccokat (modem, router, stb is, mert hatha idokozben elpukkant valami), de nem innen ered ez a jel.
Uj fejlemeny: a "csend" fading-elni kezdett es neha teljesen el is tunik. Amikor eppen nem szolt, akkor gyengen jott 89.4-en az O3, tehat valami terjedesfele is lehet.
zsigulifm írta:Persze, találkoztam már én is sokhelyen dolgokkal, amik megszórták a ccir sávot, pittyegéssel, csenddel, fehérzajjal, stb...
  • 1
  • 550
  • 551
  • 552
  • 553
  • 554
  • 565