RADIOSITE Fórum

• 89.5 Music Fm

#88613  Szerző: Chucky
 2012.01.04. 23:13
IstvánB írta:Az új rádiókba vajon mikor lehet jelentkezni,mint munkaerő?
OFF
A Facéba keresnek mv-t, ha érdekel.:)
ON
 #88602  Szerző: Csongii
 2012.01.04. 21:55
IstvánB írta:Az új rádiókba vajon mikor lehet jelentkezni,mint munkaerő?
Valószínűleg már lekéstek róla a népek. Ilyenkorra már a műsorvezetőket is beszervezték szerintem.
 #88224  Szerző: szemilan
 2011.12.30. 23:06
Redfox81 írta:"Fontos célkitűzés volt, hogy a rádiók műsoraiban a tájékoztató, a szórakoztató, és zenés jelleg mellett a helyi közélet is hangsúlyos szerepet kapjon. A helyi közélettel foglalkozó műsorok arányát tekintve valamennyi pályázó közül a Prodo Voice Kft. tette a legmagasabb vállalást műsortervében." Egy ekkora lefedettséggel rendelkező frekvenciánál pontosan mit jelent az, hogy helyi?
Erre én is gondoltam. Inkább a másik két frekvenciánál kellene fontosabbnak lennie. A 89.5 "túl nagy" helyinek. Inkább amolyan regionális méretű lefedettség tekintetében. (leginkább fél országos)
 #88221  Szerző: Redfox81
 2011.12.30. 22:47
"Fontos célkitűzés volt, hogy a rádiók műsoraiban a tájékoztató, a szórakoztató, és zenés jelleg mellett a helyi közélet is hangsúlyos szerepet kapjon. A helyi közélettel foglalkozó műsorok arányát tekintve valamennyi pályázó közül a Prodo Voice Kft. tette a legmagasabb vállalást műsortervében." Egy ekkora lefedettséggel rendelkező frekvenciánál pontosan mit jelent az, hogy helyi?
 #88198  Szerző: lambda
 2011.12.30. 18:31
Zoey írta:Hirdetők szempontjából sokat számítanak a megyeszékhelyek? Értem ez alatt, hogy a 89,5 Salgótarjánban is fogható, az ottani hallgatottsági adatok között is feltüntethető a rádió. Igaz, arrafelé nem sok hirdető akad...
Igazándiból szinte semmit, legalábbis a helyi cégeket figyelembe véve! A salgótarjáni hirdető nem itt fogja sugároztatni a reklámját jóval magasabb összegért valamint a saját területén kevesebb hallgatót elérve! Azzal szintén nem sokra megy, hogy a hirdetése bizony "még hallható Székesfehérváron illetve Tatabányán is!
Ha az új indulás előtt álló rádió mögött van egy kis ész illetve koncepció jól teszi, ha kihasználja ezt a bizonytatanságot ami most a rádió1 körül van és ahhoz hasonló zenei vonallal (hozzátéve a szigorúan és jól szelektált hazai dalokat) és ütős műsorszerkezettel startol!
 #88178  Szerző: Zoey
 2011.12.30. 15:29
Hirdetők szempontjából sokat számítanak a megyeszékhelyek? Értem ez alatt, hogy a 89,5 Salgótarjánban is fogható, az ottani hallgatottsági adatok között is feltüntethető a rádió. Igaz, arrafelé nem sok hirdető akad...
 #87913  Szerző: szemilan
 2011.12.27. 17:41
A Rádió 1 az egyik legnagyobb konkurensük
Márpedig, ha ez így van, akkor nem fognak Budapesten frekvenciát kapni.
A hálózat percei pedig meg lesznek számlálva.
Maximum vásárolni tudnának frekvenciát.
  • 1
  • 551
  • 552
  • 553
  • 554
  • 555
  • 557

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.