RADIOSITE Fórum

  • Helyi, körzeti közösségi rádiók

 #3698  Szerző: Sz.
 
Kisközösségi rádióknak mióta szabad hálózatba kapcsolódni? :roll:
 #3557  Szerző: jimmer
 
látod a megoldást, csak nem értik meg hogy arra a pár napra sem rakhatjuk fel ha felújítanak mindent és a most ott lévőket is leszedetik.. áram sem lesz - pont ezért van a felhajtás nagy része. Eddig csak mikró szolgáltató volt, aztán jöttünk mi, sőt utánunk lesz majd egy mobil cég is. A mikronet szolgáltató nekünk is jelezte hogy az áramellátás sokszor problémás, jó lesz ha ipari szünetmentessel készülünk. Jó mert mostantól ilyen gond nem lesz, de nekünk most mégis gond :S
 #3512  Szerző: Pasa
 
Nem hiszem el, hogy nincs megoldás! Vagy Magyarországon vagyunk...? :roll:
 #3461  Szerző: jimmer
 
A törvénymódosítás szerint 2008. december 31-ig a Testületnek nem áll módjában műsorszolgáltatási jogosultságra vonatkozó pályázatot kiírni, befogadni, elbírálni, műsorszolgáltatási jogosultságot megújítani, műsorszolgáltatási szerződést kötni, illetve valamely kötelezettség alól mentesítő (pl.: a műsorszolgáltatás megkezdésének határidejét halasztó, műsorszerkezeti követelményeket enyhítő stb.), a műsorszolgáltatási díj összegét csökkentő, esedékességét módosító (pl.: részletfizetési megállapodást kezdeményező) szerződést támogatni.
 #3459  Szerző: jimmer
 
Szopókanyalóka.. azt mondták az ortt nél hogy a moratórium miatt valamelyik törvényben benne van hogy most nem adhatnak halasztást csak januártól. el kell hogy indítsuk és utána kérhetünk max 14 nap szüneteltetést.. a gond csak az hogy nem tudjuk felszerelni..
 #3342  Szerző: jimmer
 
hát nagyon jó lenne mert ez így nagyon szar helyzet... holnap felhívom őket telefonon
 #3339  Szerző: Pasa
 
Mivel ez "vis maior" (tehát senki nem hibás), így az ORTT-nek kötelessége határozott idejű halasztást adni (szerintem).
 #3281  Szerző: jimmer
 
nem, lakógyűlésen voltunk és elmagyaráztuk hogy itt nem több száz wattról meg kW-ról van szó. amúgy van itt mikrohullámú szolgáltató, majd hamarosan mi , illetve ha jól tudom jön majd vmelyik mobil is. ők csak jól járnak mert kapnak érte pénzt, annyival kevesebb a közös költségük.
 #3272  Szerző: LuciFerko
 
nálatok az adóantenna miatt nemvolt balhé?
 #3270  Szerző: jimmer
 
ismerős gondolatok.. kb akkor én is ezt gondoltam. tudod itt hülyék az emberek, és amikor egy 3g -s eszközt raknak a háztetőre akkor is lakossági fórum meg tiltakozás hogy egészségre káros meg izé közbe nem is adó hanem átjátszó állomás :)

szerencsére persze ez nem itt van, hanem a Móravárosban.. mondjuk ez rajtunk mit sem segít
  • 1
  • 159
  • 160
  • 161
  • 162
  • 163
  • 164