RADIOSITE Fórum

  • Helyi, körzeti közösségi rádiók

 #923  Szerző: t
 
1.) a kisközösségi rádiózás támogatására biztos nem szólított fel az EU, mert nálunk szerencsésebb országokban ez a kategória nem létezik. hülye kényszermegoldás. oszt még ennek is örülnünk kell
2.) közösségi rádió a médiatörvényben gyakorlatilag nem létezik, közműsorszolgáltató és nem nyereségérdekelt kategória van, így a közösségi rádiók összemosódnak és egy kalap alatt vannak kezelve piaci alapon működtetett, vagy politikai érdekű adókkal, tehát külön kategória kell
3.) a helyi rádiózás digitális megoldására vonatkozó koncepció eddig elmaradt kidolgozása
4.) meglévő kisközösségi rádiók vételkörzetbővítése - stabil vétel településtáblától településtábláig
5.) közösségi frekvenciák kiadásának mielőbbi folytatása

hirtelenjében ennyi
 #909  Szerző: jimmer
 
ezt most nem nagyon értem. A kisközöket segíteni - mivel? Attól hogy újakra nem lehet pályázni a működőket lehet segíteni nem?!
 #397  Szerző: LuciFerko
 
éljen a szabadság és kész
 #389  Szerző: hdshouter
 
Szerintem nem feltétlenül az ORTT-nek lesz rossz. Sztem azoknak akik kalózkodnak és elkapnak. Mert ugye akkor az ORTT pénztárcájába mennek a zsetonok tőlük.
 #385  Szerző: Zsolesz
 
Akkor megint kezdődik a kalózkodás...
Az sokkal rosszabb lesz az ORTT-nek.
 #382  Szerző: hdshouter
 
Azt hiszem egy álom foszlott szét bennem :?
 #355  Szerző: LuciFerko
 
ez 100%-os info?
 #332  Szerző: mjoel
 
Helló mindenkinek!
Sajnos, ez a szó, hogy közösségi rádiózás már az ortt-nél nem létezik. Nem rég tudtam meg, hogy az ortt-nél többet nem lehet pályázni kisközösségi frekire ugyanis megszüntették. Akik ebben az évben megkapták a lehetőséget kisközi rádió létesítésére azok még eltudják inditani de jövőre már az ortt-nem ír ki ilyen pályázatot.
Ez van... :shock:
  • 1
  • 160
  • 161
  • 162
  • 163
  • 164