RADIOSITE Fórum

  • Tesco Mobile

 #92870  Szerző: LazlowHUN
 
Mivel a Tesco 'igazi' virtuális szolgáltató valószínűleg saját hálózatkijelölő kódja (mcc-mnc) van mint a hagyományos szolgáltatóknak és a telefonok erre vannak zárolva és kvázi roamingolnak a Voda hálózatán.
 #92809  Szerző: tomee87
 
Akkor ezekszerint ha veszek 190Ft-ért egy SIM kártyát, azt egy Vodafone-os telóba hiába rakom bele, valószínüleg nem fog menni, hiába a Vodafone hálózatát használja a Tesco-Mobile.
 #92800  Szerző: szemilan
 
Átnéztem kicsit az ÁSZF-et. Sajnos a telefonok nem kártyafüggetlenek. Csak Tesco kártyával működnek.
Kivételt ez alól, csak a Dual-SIM-es készülék képez. Az teljesen független.
 #92792  Szerző: Attis
 
Vettem egy sim-kártyát. 190 Ft-ot megér. ^^
 #92700  Szerző: szemilan
 
jeek írta:Vajon Vodafone-függő telefonban működik a SIM kártyájuk vagy nem?
A Dual-SIM-es készülékben mindenképpen, sőt elvileg az független. De én megkockáztatom, hogy ilyen árak mellett független telefonokat árusítanak, csak nem hozzák ezt a vásárló tudatára.
 #92697  Szerző: tomee87
 
Vajon Vodafone-függő telefonban működik a SIM kártyájuk vagy nem?
 #92682  Szerző: LazlowHUN
 
Ezek a tarifák elég merészek. Főleg ha a szlovák konstrukcióval összehasonlítjuk: átszámítva 3 Ft hálón belül, 30 Ft a többi szlovák + az összes uniós vezetékes szám irányába a percdíj.
 #92496  Szerző: szemilan
 
Ahogy látom nem is hírdetik a tarifa árakat. :D
Csak annak éri meg , aki havonta feltöltené a kártyáját. (és természetesen le is beszélné)
Vagyis 2000 FT esetén 33 percet jelent havonta. Tulajdonképpen nem is sok.
Viszont lehetséges, hogy jobban jár, ha elkötelezi magát 1-2 évre és előfizetéses konstrukciót választ.
Egyszerűbb a fizetés is.

Egyébként csak az nem havidíjas, aki nem költ havonta telefonra. A 30 napos idő kitolásával viszont ütős lenne, így nagyon nem.
90 nap elfogadható lenne. Az viszont pozitív, hogy internetre is lehet használni. Persze az árait még nem tudjuk.
 #92493  Szerző: mlaszlo
 
Ezt ma kaptuk a Clubkártya kuponok mellé:
Kép Kép Kép