RADIOSITE Fórum

  • Rádió 451 - Szentes - 106.1 MHz

 #149816  Szerző: frekvenciapásztor
 
Heyyo! Tegnap hallgattam őket... nos, ami a legnagyobb probléma, az nem is az, hogy úgy szól, mintha középhullámon adnának, hanem az, hogy van engedélyük ilyen tehetségtelen, nyekergő, olvasni se tudó, ízlésficamos műsorvezetőket beültetni... :S Bár a botfülű is észreveszi, hogy se szignál, se semmi, csak összevissza nyomkodás, mint az M1-en. Csak itt nincs kép :cry: :stare: :X.:
 #149815  Szerző: frekvenciapásztor
 
Heyyo! Tegnap hallgattam őket... nos, ami a legnagyobb probléma, az nem is az, hogy úgy szól, mintha középhullámon adnának, hanem az, hogy van engedélyük ilyen tehetségtelen, nyekergő, olvasni se tudó, ízlésficamos műsorvezetőket beültetni... :S Bár a botfülű is észreveszi, hogy se szignál, se semmi, csak összevissza nyomkodás, mint az M1-en. Csak itt nincs kép :cry: :stare: :X.:
 #138240  Szerző: Kovi02
 
A Rádió 451 sugároz RDS PS-t?
Tegnap Szegedről kifelé tartva is nagyon jól jött,a seeker is megállt rajta,de RDS nem jött le.(Itthon is a seeker csak a szabadkai "nagyokon"+néha a 96,2 97,0 98,5,amin megáll.
 #108352  Szerző: noartist
 
Online még mindig nem lehet hallgatni.
Pedig pont most jönne jól,mert néhány ismerősöm lesz benne,a Petőfi szállót körülvevő palánk "dekorálásával" kapcsolatban...de Kunszentmártonban már nagyon sistereg.
a felhívás:
Színezd Újra!
Rajz a falra?! Rajzolj falra!


Gyere, firkálj legálisan Te is úgy, ahogy még soha! Tegyük együtt ünnepi hangulatúvá a Petőfi Szállót körbevevő palánkot!
A Rádió 451 angyala, most a Te segítségeddel karácsonyi hangulatot varázsol a városközpontba. Mi biztosítjuk a festéket, Te add a képzeleted és a szívedet, díszítsük ki együtt karácsonyi motívumokkal a falat!

Várjuk óvodás, általános iskolás és középiskolás osztályok, csapatok jelentkezését, hogy december 20-án együtt készíthessük el Szentes új színfoltját.
Jelentkezni a 06-30-20-50800-as telefonszámon lehet.
Kérjük a csapatokat, hogy a Rádió451 sátránál jlenetkezzenek. Az út 15 órától kerül lezárásra, a festés 16 órakor kezdődik.
 #101613  Szerző: Ivoa
 
galga írta: Nem is hallottam még Szentesen sehol, hogy szólna. Szomorú vagyok a Rádió1 jobb lett volna. :yuno:
Nem az ilyen kezdeti gondok okozzák a problémát, hanem az, hogy masszív veszteséget fognak felhalmozni az irreálisan magas műsorszórási díj miatt. Ha egy éven belül nem tudnak valamit kitalálni, simán kinézem, hogy a Rádió 1-hez hasonló, valamelyik hálózat műsorát fogják átvenni.
 #101549  Szerző: galga
 
mimi írta:Részben ezek az emberek voltak akkor is, hát folytatják, ahol abbahagyták :) Ha gonosz akarok lenni, azt mondom, hogy a CD-tárat is elásták akkor, és most előszedték :)
Ahogy ígértem jelentkezem.Eltelt egy hét. Változás nem sok van. A honlapon MTI hírek, helyi elég kevés. A hangminőség olyan mint induláskor, annyi változás, hogy mostmár a mikrofonok is torzítanak. Tegnap pl egész reggel. A poti rángatás megmaradt, és sokszor van csend szignálok vagy megszólalások után. A vamp ismeretlen fogalom, vagy nem beszélnek rá, ha igen akkor nem sikerül eltalálni meddig kellene. Van hogy a zene közepéig megy a beszéd, de interjút is hallottam már úgy, hogy elindult a dal fél perc után lehalkítás, szólt énekkel mindennel az interjú alatt. Akik adásban hallhatók 80%-ban a Szentes Rádióból jöttek, csak olyan mintha elfelejtettek volna rádiózni. Vagy nem érdekli őket, hogy ez így igénytelen rádiózás. Zenei téren iszonyat katyvasz, Zséda naponta, de Szűcs Judit, UFO,Sipos F. Tamás, sőt múlatós zenét is hallottam már. :shock: Egész a rock ős dalaitól a David Guetta, Aviicci minden megy a sorrend is kb ez. Valamint jellemző a Dance mixek mennyisége gyakran a hosszabb verzióban 2 perces bevezető résszel.Van a youtube-on egy video ami a rádióról szól. Ott beszélik, hogy új adót tett az AH. A régivel se volt túl sok gond. Amennyit én tudok, hogy más miatt rossz a lefedettsége a 106,1-nek. A város északi részén autórádión sem jön be (A kereső meg se áll VW golf, Peugeot 308 gyári rádió). Ha Szentesről megyünk Csongrád fele a hídra kanyarodástól már serceg, a csongrádi oldalon bejön újra kb a körforgalomig onnan viszont hol szól hol nem, majd Gátér fele újra hallható. Szóval ez ilyen, nekem nem bejövős, a Szentes Rádió éjszaka tök jó volt igényesen válogatott zenék és nem volt hangerő ugrándozás úgy egybe volt az egész, nappal gáz volt. Nem is hallottam még Szentesen sehol, hogy szólna. Szomorú vagyok a Rádió1 jobb lett volna. :yuno:
 #101010  Szerző: mimi
 
PooLee írta:Szentesen megállt az idő 10-15 éve?
Részben ezek az emberek voltak akkor is, hát folytatják, ahol abbahagyták :) Ha gonosz akarok lenni, azt mondom, hogy a CD-tárat is elásták akkor, és most előszedték :)
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16