RADIOSITE Fórum

  • Rádió 451 - Szentes - 106.1 MHz

 #183631  Szerző: noartist
 
Gyurii írta: 2019.06.07. 23:37 Na de jó, akkor itt is szól a "256mbpendrive1" jövő hónaptól... :wailing:
Simán csak kuss lesz, mert mostanában az NMHH egész egyszerűen ráizgult a fehérzajra. (89.5 pl.)
 #183576  Szerző: Gyurii
 
Na de jó, akkor itt is szól a "256mbpendrive1" jövő hónaptól... :wailing:
 #182289  Szerző: Glenn
 
Gyurii írta: 2019.03.20. 10:58...mert ha ez is R1 lesz, és mondjuk karcagi Aktív is R1 lenne konkrétan le van fedve az ország... :wailing:
Konkrétan nincs lefedve. Tegnap jártam Ikladon, és négy frekin (87,9-96,4-100,4-101,7 ) zörgött a Rádió 1, szó szerint, mert hallgathatatlan volt. Mindez Budapesttől kb. 30 km-re légvonalban. Az már csak hab a tortán, hogy mindegyiken más szólt. :shock:
 #182284  Szerző: Gyurii
 
noartist írta: 2019.03.17. 18:29 Továbbra is kíváncsian várom, miért volt útban ez a rádió. Valami formális marhaságot csak hozzáfűztek. Ahogy szokták ilyen esetekben.
...mert ha ez is R1 lesz, és mondjuk karcagi Aktív is R1 lenne konkrétan le van fedve az ország... :wailing:
 #182259  Szerző: noartist
 
Továbbra is kíváncsian várom, miért volt útban ez a rádió. Valami formális marhaságot csak hozzáfűztek. Ahogy szokták ilyen esetekben.
 #182210  Szerző: shadoe
 
Azért még mindig inkább a Rádió 451, mint hogy a Rádió 1 erre a frekvenciára is rátelepedjen. Épp elég veszteség volt a Sirius Rádió, sőt ebben a régióban az volt a legnagyobb veszteség. (A Gongot biztos nem sajnáltam volna.) Ráadásul a Rádió 451 zenei kínálata, még ha nem is hibátlan, magasról veri a Petőfi és a R1 napi rotációját. Nekem legalábbis rendkívül szimpatikus, hogy nincs agyonverve magyar számokkal (minden 4., 5. szám magyar, ez kellemes arány), a régiek között előfordulnak agyonjátszott, unalmas, elcsépelt slágerek, de gyöngyszemek és ritkaságok is, és ez arról a pár újdonságról is elmondható, amiket ez a rádió játszik. Hazai viszonylatban a jobb rádiók közt van szerintem, bár a mostani helyzetben ez kétes dicsőség...
 #182202  Szerző: Glenn
 
El ne felejtsétek, hogy készül az újabb hálózatos rádió, nyilván annak is jól jönne ez a freki. ;)
 #182196  Szerző: noartist
 
Marcii írta: 2019.03.13. 22:49
djlacee írta: 2019.03.13. 22:14 Újabb vesztesék a magyar rádiós piacon
http://radiosite.hu/nem-hosszabbitotta- ... ediatanacs
Szentesen még nincs Rádió 1?
A szegedi és a kiskunfélegyházi is sztereóban jött egy gagyi Xperia SP-vel is. Nem mindenhol volt hibátlan, de amíg ott voltam, reggelente néha hallgattam. Autórádióval egyenesen hibátlan. (bár a városban is oda-vissza váltogat a két frekvencia között)

De azzal is egyet kell értsek, hogy már el volt hanyagolva egy ideje a 451. Ritkán hallgattam bele az elmúlt időszakban, de kevés volt az interakció, többnyire konzerv ment. Vagy adáscsend, amit ahhoz képest, hogy mennyit hallgattam, egész gyakran kaptam el... egyszer nem is 5-10 percig, hanem negyed óráig minimum. (utána elhagytam a vételkörzetet)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 16