RADIOSITE Fórum

  • Rádió 451 - Szentes - 106.1 MHz

 #150049  Szerző: frekvenciapásztor
 
Jaja, most volt alkalmam összehasonlítani autóban a7-et meg a 451-et. Mérföldkövekkel előrébb vannak a 7-esek, úgy hangzásban, mint műsorban. 8-) Szerintem a 451-nek kár is a frekvencia. Fáj hallgatni :( :gülü2: :yeah: :vomit:
 #150040  Szerző: Kovi02
 
Ivoa írta:
djlacee írta:
frekvenciapásztor írta:Miért adnak olyan rádióknak engedélyt, ami ilyen borzalom műsort kínál? Tényleg! Az NMHH nem tesz semmit ilyenkor? Belső ellenőrzés, rögzített anyagok bekérése stb? :D :punch: :X.:
Az nem fontos, csak a politikai hovatartozás
Akkor már a Rádió 7 lett volna a legjobb erre a frekvenciára, legalább Csongrád kétharmada le lenne velük fedve.
amekkorát szólnak most is,szerintem a 106,1-el az egész megye le lenne fedve.(és még beszólnának kecskemétre,Félegyházára,és még Szegeden is az üres "lyukakat" ezzel lefednék
 #150039  Szerző: oldman
 
Nah azért a Rádió 7 is egy csoda. De kinek mi tetszik.
A 451 esetében is a spórolás hallható. Jól hallható, hogy az ilyen kis rádiók életképtelenek. Ha ennyire akartak rádiót az aktuális érdekek, akkor ennél sokkal jobb megoldás is lenne. Biztos vagyok abban, hogy a 451-ben is ülnek olyan kollégák, akik többet szeretnének, tudnának, csak éppen nem engedik nekik.
 #150038  Szerző: Ivoa
 
djlacee írta:
frekvenciapásztor írta:Miért adnak olyan rádióknak engedélyt, ami ilyen borzalom műsort kínál? Tényleg! Az NMHH nem tesz semmit ilyenkor? Belső ellenőrzés, rögzített anyagok bekérése stb? :D :punch: :X.:
Az nem fontos, csak a politikai hovatartozás
Akkor már a Rádió 7 lett volna a legjobb erre a frekvenciára, legalább Csongrád kétharmada le lenne velük fedve.
 #150025  Szerző: djlacee
 
frekvenciapásztor írta:Miért adnak olyan rádióknak engedélyt, ami ilyen borzalom műsort kínál? Tényleg! Az NMHH nem tesz semmit ilyenkor? Belső ellenőrzés, rögzített anyagok bekérése stb? :D :punch: :X.:
Az nem fontos, csak a politikai hovatartozás
 #150021  Szerző: frekvenciapásztor
 
Műveltségi felmérés? Szerintem csinálnék én úgy kívánságműsort, hogy el tudom mondani a dalokat, amik jönnek és nem jönnék zavarba a saját nevem, vagy a rádió telefonszáma környékén sem... Miért adnak olyan rádióknak engedélyt, ami ilyen borzalom műsort kínál? Tényleg! Az NMHH nem tesz semmit ilyenkor? Belső ellenőrzés, rögzített anyagok bekérése stb? :D :punch: :X.:
 #150019  Szerző: Promenád
 
frekvenciapásztor írta:Heyyo! Tegnap hallgattam őket... nos, ami a legnagyobb probléma, az nem is az, hogy úgy szól, mintha középhullámon adnának, hanem az, hogy van engedélyük ilyen tehetségtelen, nyekergő, olvasni se tudó, ízlésficamos műsorvezetőket beültetni... :S Bár a botfülű is észreveszi, hogy se szignál, se semmi, csak összevissza nyomkodás, mint az M1-en. Csak itt nincs kép :cry: :stare: :X.:

Tudod, az a gond, hogy csak úgy dolgozhatnak ott az emberkék, hogy egy műveltségi felmérés után állnak csak szóban az emberrel. Ehhez képest a mellékelt ábra mutatja, hogy halvány lila gőzük sincs róla, hogy hogyan kellene rádiózni.
A középhullámos hangzás oka meg az a rézérpár lehet, ami a stúdiótól az adóig megy. Amikor elkezdtek sugározni semmi internetes megoldás nem jöhetett számításba, mert a hátszomszéd utcában volt csak kiépítve. Tehát, maradt a telefonvonal.
 #149877  Szerző: Gr3g0ry
 
Kovi02 írta:Amúgy nekik még mennyi idejük van "hátra" a szerződésből? Jó lenne ha valamilyen normális,helyi esetleg regionális rádió menne a helyére.
Jobban örülnél a "rózsafüzérnek"? :troll:
 #149832  Szerző: Kovi02
 
frekvenciapásztor írta:Heyyo! Tegnap hallgattam őket... nos, ami a legnagyobb probléma, az nem is az, hogy úgy szól, mintha középhullámon adnának, hanem az, hogy van engedélyük ilyen tehetségtelen, nyekergő, olvasni se tudó, ízlésficamos műsorvezetőket beültetni... :S Bár a botfülű is észreveszi, hogy se szignál, se semmi, csak összevissza nyomkodás, mint az M1-en. Csak itt nincs kép :cry: :stare: :X.:
Én is néha hallgatom,az tényleg igaz,hogy úgy szól,mintha KH-n adnának,a stereo jel ugrál,az RDS jele gyenge(full vételnél is csak "szeletek" jönnek le a statikus PS ből :shock: ) Mv. k szerintem viszont csak simán átlagosak,nincs velük semmi bajom,csak az,mintha minden megszólalás össze lenne vágva,emellé a teljesen érdektelen témák,amiket rossz hallgatni,csak az egy-két bejövő zene miatt kapcsol oda az ember. Viszont a szignál(ok)?(én eddig csak egy "szignált" hallottam),szerintem borzalmas,mintha visszamentünk volna az időben vagy 20 évet,szerintem ennél még a Rádió 90 szignálja is jobb.

Amúgy nekik még mennyi idejük van "hátra" a szerződésből? Jó lenne ha valamilyen normális,helyi esetleg regionális rádió menne a helyére.
 #149830  Szerző: Glenn
 
frekvenciapásztor írta:összevissza nyomkodás, mint az M1-en.
??? :o
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16