RADIOSITE Fórum

  • Rádió 451 - Szentes - 106.1 MHz

 #157817  Szerző: galga
 
noartist írta:Kicsit elmozdultak populáris irányba -szerintem-.
Kezd a (jelenlegi) Petőfire hasonlítani, néha egy kis Gongos beütéssel. (régi számok betévednek)
Bele hallgatam. Kár volt.
Még mindig nagyon rosszul szól, hangzásban szörnyű, Szentesen néhol valami szláv nyelvű rádió kiüti, több helyen is autóban hallgatva.Mikor hallgattam két zene szólt egymáson Adele-Hello+ valami gyorsabb dal, először azt hittem valami elcseszett remix. Stúdióban nem hallgatják az adást :hit: ? A műsorvezetők még mindig nem tudják egy zenén belül hol lehet megszólalni meddig, esetleg szignált hová lehet egy dal elejére/végére illeszteni, s még mindig hallálosan unják az egészet, nekem ez jön le a megszólalásokból.
Zeneileg nem lenne rossz kissé egységesebb mint volt, de rengeteg a Caramel/Wellhello dal, vagy csak én kapcsoltam rosszkor oda, de gyomlálni kell még a zeneitáron elég sokat. Ami a 106,1-n volt rádió régebben kb ugyanezzel a zenei választékkal operált, csak ott a dalok egymás utániságában nem voltak ekkora ugrálások, sokkal jobban volt beállítva a selector rész.
Így kellett volna indulni anno. Ennyi év után nehéz lesz visszacsábítani a hallgatókat, aki meg az előző stilust (remix remixének a remixe elejétől a végéig, értelmetlen megszólalások, néha kőkemény rock reggel, máskor meg house) kedvelte azok meg most menekülnek el.
Viszont egy szignálban benne maradt a DMX MIX id :sealed: :shock: :lol: .
Kb ennyi, nem én vagyok a célközönség továbbra sem.
 #157747  Szerző: noartist
 
Kicsit elmozdultak populáris irányba -szerintem-.
Kezd a (jelenlegi) Petőfire hasonlítani, néha egy kis Gongos beütéssel. (régi számok betévednek)
 #156078  Szerző: noartist
 
Promenád írta:
Gr3g0ry írta:
Kovi02 írta:MTI hírek vannak,
:lol:
Pedig nem létezik, hogy olyan pici lenne az a Szentes, hogy nem történik napi rendszerességgel semmi hír... :D
Szentesen mindig történik valami.. nyüzsis' város. :)
 #155997  Szerző: Gr3g0ry
 
Promenád írta:Sajnos nem tudom mi a gond az interenetes adásukkal, de folyamatosan bufferel, ugrál az egész. Bocsánat, de így ebben formában nagyon gáz.
Vajon milyen sávszélel streamelnek? :question:
 #155975  Szerző: Promenád
 
Sajnos nem tudom mi a gond az interenetes adásukkal, de folyamatosan bufferel, ugrál az egész. Bocsánat, de így ebben formában nagyon gáz.
 #150616  Szerző: Promenád
 
Gr3g0ry írta:
Kovi02 írta:MTI hírek vannak,
:lol:
Pedig nem létezik, hogy olyan pici lenne az a Szentes, hogy nem történik napi rendszerességgel semmi hír... :D
 #150293  Szerző: Kovi02
 
Gr3g0ry írta:
frekvenciapásztor írta:Jaja, most volt alkalmam összehasonlítani autóban a7-et meg a 451-et. Mérföldkövekkel előrébb vannak a 7-esek, úgy hangzásban, mint műsorban. 8-) Szerintem a 451-nek kár is a frekvencia. Fáj hallgatni :( :gülü2: :yeah: :vomit:
Ha jól emlékszem önáló hírszolgálatuk sincs... :yuno:
MTI hírek vannak,
 #150291  Szerző: Gr3g0ry
 
frekvenciapásztor írta:Jaja, most volt alkalmam összehasonlítani autóban a7-et meg a 451-et. Mérföldkövekkel előrébb vannak a 7-esek, úgy hangzásban, mint műsorban. 8-) Szerintem a 451-nek kár is a frekvencia. Fáj hallgatni :( :gülü2: :yeah: :vomit:
Ha jól emlékszem önáló hírszolgálatuk sincs... :yuno:
 #150150  Szerző: Promenád
 
frekvenciapásztor írta:Jaja, most volt alkalmam összehasonlítani autóban a7-et meg a 451-et. Mérföldkövekkel előrébb vannak a 7-esek, úgy hangzásban, mint műsorban. 8-) Szerintem a 451-nek kár is a frekvencia. Fáj hallgatni :( :gülü2: :yeah: :vomit:
Azért a Rádió 7 is vérzik, azokra az adásprocikra ,,ráférne még egy kis simogatás". :)
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16