RADIOSITE Fórum

  • Fehérvár Rádió - Székesfehérvár - 94.5 MHz

 #35565  Szerző: SzD
 
kiru írta:a városi rádiók közül az egyik legjobb
A fehérvári rádiók közül egyértelműen a legjobb. De kiemelkedik a többi helyi közül is. Például azért, mert viszonylag jók a zenék és hallani jópár olyat is, amit más nem mer bevállalni (csak sűrű az ismétlés - mint korábban már írtam) és a megszólalások is jók. Nem túl hosszú, nem túl rövid, valamennyire informatív, és ami a legfontosabb, hogy élő, és nem mp-re kiszámolt, lényegtelen hülyeség. Miért nem lehet minden rádióban ilyen...? :(
 #35563  Szerző: Kiru
 
SzD írta:Nem rossz. :party: Palotán is alig lehet fogni. Pedig bőven benne van a 35 km-es körben.
Nagyon jó kis rádió .szerintem a városi rádiók közül az egyik legjobb rádió!Még Móron is tudjuk hallgatni amikor ott dolgozok.Úgy fehérvár 35 km körzetébe lehet hallgatni. :yeah: :party:
 #35348  Szerző: Snake
 
Jó kérdés :D Martonvásár és velence között még jött anno a 96,1en a horvát, de az info és a roxy széttaposta :D Igaz h nem hallgatható minőség :D A 104,4et még nem hallgattam ott.:D
 #35345  Szerző: LuciFerko
 
akkor fehérvárra is beterjed a 104.4... az a szlovák :P
 #35343  Szerző: Snake
 
Először azt hittem h feltekerték mint a barom, aztán amikor bejött mellette a radio1 akkor néztem nagyot :D Ezek szerint jó a rálátás :D 160m a magasság itt.
 #35342  Szerző: SzD
 
Nem rossz. :party: Palotán is alig lehet fogni. Pedig bőven benne van a 35 km-es körben.
 #35341  Szerző: LuciFerko
 
:shock: :shock: :shock:
 #35340  Szerző: Snake
 
Meglepő, de itt Bp 16kerben bejön a fehérvár monoban. Bár meglepőbb lehet a 94.6 Radio1. És nem egyedi terjedés volt.
(autóban ahol lakok)
 #35245  Szerző: Vendég
 
jó az új logó :)
 #35244  Szerző: SzD
 
Kárpátia - Magyarnak Születtem szól most. :o
Különösebben nem zavar, mert semmi "extra" nincs benne, de azért elég furcsa rádióban Kárpátiát hallani.

Amúgy mostanában egyre többet hallgatom a Fehérvár Rádiót, és szerintem nagyon faja rádió. Csak az a baj, hogy nagyon sűrűn ismétlik a zenéket. :ninja:
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18